Příspěvky uživatele - 14.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadání plodů meruňky, 11.3.2014
No, já s Vámi i souhlasím, to mi ale mic nepomohlo...
Opadání plodů meruňky, 4.3.2014 Obsahuje fotku
Tak tady, není dneska zrovna počasí na focení... Nevím zda by nechtěla i ostříhat, pro mě je to zatím velká neznámá. :) ale sousedi nám ji asi stejně dost ostříhají až budou bourat a stavět ten dům, dost k nim leze. Ale kdo ví kdy to... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 4.3.2014 Obsahuje fotku
:-) já nebyla nijak zvlášť kreativní (nebo spíš při penězích), ale vypadá to taky hezky, jen aby zas vylezlo to sluníčko. Anebo alespoň pršelo, to je taky potřeba, ale zataženo a nic z toho... :-/ B.
Kočka čurá na skalku, 4.3.2014
Nám kdysi v květináči proti vlastním kočkám pomohly ostružinové proutky - prostě nastřihaná ostruřina, stačí rozmístit pár proutků. Musejí být ale vyzrále, prostě aby píchaly a nedalo s v nich šlapat. Nevím ale zda Vám to nebude kazit... celý příspěvek >
Opadání plodů meruňky, 3.3.2014
Dobrý den, děkuji, budu ráda za každou radu - dost v tom tápu, tak abych to nezvorala. Nenašla jsem žádnou fotku, zítra ji tedy skočím vyfotit. B.
Vyvýšené záhony, 3.3.2014
Dobrý den, nádhera. Tak pečlivé já je mít nebudu. Proč jste do té hlíny přimíchával písek? Jinak plánuji stejný postup, jen vynechám to pletivo, máme asi hyperaktivní kočku :-) a z organiky dám prostě vše, ne jen trávu. A abyste sousedům... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 2.3.2014
:-) máte to krásné. Cibuloviny jsou sice krásné, já ale nemám ráda jak hned odkvetou. Tyhle všechny mám radší, pokvetou až do léta. :-) taky jsem dnes byla nakupovat.
Vytahla rajčata, 2.3.2014
To bylo možná zbytečně necitlivé a moc to nepomohlo. Je pravda, že je tady toho už spousta, třeba Vám ale hned nedojde co děláte špatně... Já to vidím jinak. Hned pro začátek ale upozorním, že jsem rozhodně začátečnice. Pokud tedy pomůže někdo... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 2.3.2014
Jo a k té výsadbě - pokud chcete cibulky, nechte je klidně v květináčku, ty nepotřebují moc kořenit, vlastně jen odkvetou a pak se začnou zatahovat. Ať se Vám to povede. B.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 2.3.2014
Dobrý den, já bych je klidně vysadila, vždyť když kvetou tak také často ještě k ránu přimrzne. Záleží jak je rozmazlili v tom skleníku. Zvlášť ale pokud je máte na okně tam už určitě ani nemrzene. No, já mám petrklíče venku už tři... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 15.2.2014
Hmmm, co mě na tom zaujalo je ten vlnitý plech - že by stačila pořádná konstrukce, plech se pak případně snadno vymění, je levný... napadá mě ale, jestli se to nebude přehřívat?
Vyvýšené záhony, 7.2.2014
Dobrý den, děkuji za rady. Pokud zetlelý biomateriál málo drží vodu, co mám přidat? Bydlím sice v ulici Mokřanská :-) to jde ale poznat hlavně v zimě, nechtěla bych zalévat dvakrát denně. Jinak s tím množstvím dusíku, někdo tvrdí že to je... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 5.2.2014
Dobrý den, to zní dobře. Taky mám problém s malou zahradou, musela bych vyvýšené záhony dělat v rozmezí třeba dvou nebo tří let, nemám prostě kde brát tolik materiálu. Přes to mě to ale láká.  Když uděláte ten podzimně-jarní záhon z... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 5.2.2014
Dobrý den, máte nádherné záhony plné nádherné úrody, nezdají se mi ale vyvýšené, spíše ohraničené obrubníkem. Otázky jsem položila již při zadání... Prostě mě zajímají praktické zkušenosti s vyvýšenými záhony, zda to stojí za to? Děkuji... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 2.2.2014
JJ, to už jsem samozřejmě četla, jediná reálná zkušenost je tam ale od Zdenka. Ostatní jsou teoreický plky, ty se dočtu všude. Prosím o vaše zkušenosti, ne výtažky z časopisu. Evidentní je, že je s tím je Zdenek spokojený, to zní dobře, není tam ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika