Příspěvky uživatele - 147.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan - kolik cm od sebe sázet, 6.7.2009
Poraď te Mi prosím někdo kolik cm od sebe sázet sazenice břečťanu. Chceme nechat porůst stěnu kůlny a potřebujeme, aby to bylo co nejrychleji. Děkuji za odpovědi. Zuzana
Kysané zelí, 18.10.2008
Dobrý den, s kvašením přímo ve sklenicích mám zkušenosti takové, že zelí namačkám do 0,7 l sklenic pod normální zamačkávací víčka, která nejprve volně položím na sklenice a po bouřlivém kvašení lehce zamáčknu hlavou. Víčko se při konečné fázi kvašení... celý příspěvek >
Grilování - uzení, 28.11.2007
Tak mockrát dík, ale ještě jeden dotaz. V minulosti jsem udil na bříze, samozřejmě bez kůry, ale ne moc vyschlém cca 1 rok. Uzené bylo na povrchu štiplavokyselé (dáli se to tak popsat), nemělo ani tu správnou vůni a barvu. Může to být tím stářím... celý příspěvek >
Grilování - uzení, 28.11.2007
Zdravím všechny uzenáře. Mám dotaz, jestli se dá udit na akátovém dříví?
Molice na zahradě, 14.7.2007
Objevil jsem letos tyto potvůrky na rostlinách máku volně rostoucích na zahrádce. Asi to byly molice narkomanky. Soused mi radil mýdlový postřik, asi kávovou lžičku mýdla na litr vody. Z různých předváděček máme doma Wool... celý příspěvek >
Molice na zahradě, 14.7.2007
Objevil jsem letos tyto potvůrky na rostlinách máku volně rostoucích na zahrádce. Asi to byly molice narkomanky. Soused mi radil mýdlový postřik, asi kávovou lžičku mýdla na litr vody. Z různých předváděček máme doma Wool Balsam, lanolinový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika