Příspěvky uživatele - 19.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kouř z výfuku Starjetu, 20.5.2014
Dobrý den Stando. Díky za možnost. Motor mám je BS Vanguard Twin 18HP. Předpokládám, že tato závada je na opravu v servisu. Díky Radek
Kouř z výfuku Starjetu, 20.5.2014
Zdarvím. Chtěl bych se zepta na příznak, který jsem včera při sekání zahrady zaznamenal. Připadalo mi, že se z výfuku mého StarJetu čoudí daleko více než obvykle a je to trochu cítit po páleném oleji. Především, když jsem z stáhl otáčky motoru na... celý příspěvek >
Ochrana žacího ústrojí zahradních traktorů před rzí, 7.3.2013
Zdravím Máte někdo prosím nějaký typ, co použít po sezóně, k ochraně spodku žacího ústrojí zahradních traktorů proti rzi, aby to vydrželo alespoň část následující sezóny? Díky Radek
Jaký koupit travní traktor, 8.3.2011
Zdravím. Já mám již 3 sezonu Starjet 18 Vanguard, a jsem spokojený. Velikost pozemku necelých 3 tisíce m2 traktor zvládá s přehledem. Já jsem si jednotlivé vytipované modely prohlédl, posadil se na ně, ale taky rozhodovala blízkost servisu... Karsit... celý příspěvek >
Odstranění zbytků lýka, 7.7.2010
Zdarvím. Nemáte někdo zkušenost, čím je dobré zbavit dubovou kulatinu zbytků lýka po odstranění kůry? Ručně by to byla docela nimravá práce... přemýšlel jsem o nějakém silonovém kartáči na vrtačku, ale pokud je na to nějaká speciální vifikundace...... celý příspěvek >
Kupuji zahradní traktor, 3.5.2010
Zdravím Já mám rok StarJet 18hp s dvouválcovým motorem Vanguard a jsem spokojený. Pravda, že když jsem jej kupoval stála Honda 2417 něco pod 120 tisíc..., pak ji nabízeli v akci na 99 a to už by stálo za mnohem hlubší porovnání těchto dvou značek.... celý příspěvek >
Zahradní postřikovač, 21.4.2010
Zdravím. Chystám se pořídit zahradní postřikovač. Máte někdo nějaké konkrétní zkušenosti a typy prosím? Jedná se mi asi o ručí cca 5 l na posřik trávy a několika stromů a okolo domu. Díval jsem se zběžně na web... zaujal mě killaspray 5l... ale jsou... celý příspěvek >
Mogul Alfa 4T, 5.3.2010
Zdravím. Máte prosím někdo zkušenosti s olejem MOGUL ALFA 4T 10W-30? Potřebuji jemně dolít hydro u StarJetu a tohle byla jediná 10W30ka, kterou jsem v okolí sehnal. Díky Radek
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 4.9.2009
Pokud jde jen o chuť a není vyžadováno i estetické hledisko, je možno sud s jehož původem si nejsem jist nahradit dubovými špalíky nebo chipsy, které se mohou vložit do jakékoliv nádoby. Tam už kvalitu dřeva ohlidáte!
Tuff Torq K46, 1.9.2009
Zajímalo by mě, jestli někdo nevíte, kolik se dolívá oleje do hydra TuffTorq K 46? Obkukoval jsem je tu nádržku okolo dokola a nikde jsem neviděl žádnou risku. Díky Radek
Trakor na sečení - Vaše zkušenosti, 25.8.2009
Já jsem tuto záležitost řešil z kraje jara. Nakonec jsem vybral StarJet 18HP Vanguard. Chtěl jsem dvouválcový motor, slyšel jsem z více stran, že dvouválce jsou větší držáky. Otázka je, zda se ten cenový rozdíl nakonec vyplatí. Než jsem vybral, tak... celý příspěvek >
Zkušenost se zahradním traktorem Brill Crossover 102/16 H OHC, 13.7.2009
Zdravím Před tak půl rokem jsem se tady ptal na tu samou otázku, bohužel kloudné odpovědi se mi nedostalo. Asi jich tady po ČR moc nejezdí. Brill se mi docela líbil, ale bylo složité jej vidět naživo. Volal jsem i dovozci do Třince, tam mi slíbili,... celý příspěvek >
Jakou převodovku má CubCadet 1023?, 13.2.2009
Slyšel jsem že Cub Cadet jsou dobré traktory, ale bohuže poměrně drahý servis!
Brill Crossover 102/16 H OHC, 5.2.2009
Jo na Dolmar jsem se taky díval... taky mají model s motorem Honda, který by se mi zamlouval... ale nějak nejsem jistý se servisem... stránky jsou docela mizerné... více méně jako doplněk Makity... a seznam prodejců a servisů na DOLMAR jsem nenašel.... celý příspěvek >
Brill Crossover 102/16 H OHC, 5.2.2009
Musím uznat, že mnohé díly na Brillu a Al-ku vypadají shodně. Z Vaší reakce mi vyplívá, že AL-KO nejsou dobré traktory. Máte někdo doma Al-ko, kdo by se k tomu vyjádřil? To že se část traktorů více značek vyrábí v jedné fabrice... to je podle mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika