Příspěvky uživatele - 120.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
cykas - semena, 16.9.2008
Dobrý den koupila jsem si ve Španělsku semeno cykásu je tmavě růžové a nevím co stím jak ho zasadit.můžete mě poradit?Děkuji.Helena
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 27.11.2007
Díky za informace. Nemáte náhodou zkušenosti nebo Váš názor a 2 možné typy rotavátorů na připojení k AGZATu: - Rotační kultivátor litina (podobný jako u VARI) - samostatná převovka s hřídelí a rotavátorovými noži + pomocné kolečko a radlička. Sice... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 26.11.2007
Rozhoduji se mezi Vari a Agzatem (spíš to bude Agzat). Co všechno na obci u AGZATu používáte, máte případně i zkušenosti s "adaptérem" na přední vývod. hřídel (kdy je pak možné zapojovat i nářadí z VARI)? Je nutné v případě adaptéru i změna... celý příspěvek >
Malotraktor Vari, 9.11.2007
Pro Florda: Zajímal by mě ten naviják - jak to máte provedené (nejlépe foto). Je to nějaké navíjení na hřídel nápravy při volnoběžce nebo jak to máte řešené? Díky Jarda
Malotraktor Vari, 9.11.2007
Já jsem přemýšlel udělat před Vari něco jak se prodává "vari mula" - taková motorová kolečka - úzký tlačený vozík na sypký materiál, který nebude širší jak Vari. Tím, že člověk jde za tím se s tím dá dobře operovat a díky šířce s s tím oproti přívěsu... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 7.11.2007
Nemáte někdo náhodou zkušenosti s "adaptérem" na AGZAT (nebo i AGZATem obecně).  Adaptér na AGZATu je zpřevodovaný mezikus, který se dává na přední vývodový hřídel a tím se z něho udělá VARI s 316 (možnost připojení nářadí od VARI) + se... celý příspěvek >
živý plot a pes, 19.1.2007 Obsahuje fotku
Chováme fenky už hezkých pár let. Pes, zahrada, a člověk jdou dokonale dohromady, pokud se věnujete vzájemným interakcím. Vycvičený pes a kulturní  človek na zahradě to je radost. Jen nesmíte po štěnětí chtít zázraky - tak jako po dětech.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika