Příspěvky uživatele - 64.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 16.3.2013
máte pravdu, jsem zvyklý na otické zelí. Ale i tak mám radost, že jsem to za stálého míchání nevyhodil do záchodu      
Kysané zelí, 16.3.2013
Zdravím zahradníci, nevím jestli to nebylo předčasné, ale já už to zelí vyzkoušel. Napěchoval jsem to do 4 litrové zavařovačky.  No abych se přiznal, tak není to žádná sláva, ale jíst se to dá. Je to trošku méně kyselé, než jsem čekal, a má to i... celý příspěvek >
Založení záhonu, 3.3.2013
Ahoj, tak jsem využil prvního pěkného dne letos, aspon tady na severu moravy, a začal jsem vytvářet záhon. Už se nemůžu dočkat :-)
Maliník Polka, Medea, 23.2.2013
A jak jste spokojeni po chuťuvé stránce? Která z Vašich odrůd je nechutnější? Břeťa
Pochlubte se svojí zahrádkou, 23.2.2013 Obsahuje fotku
Je to záběr asi třetiny zahrady. V popředí je štěrkový val, vyrovnávající převýšení pozemku od domu. V pozadí je vidět výsadba ovocného sadu. 
Pochlubte se svojí zahrádkou, 23.2.2013
Perfektní. Proč tohle vlákno utichlo? 
Co patří a co ne do kompostu, 21.2.2013
Zuzanko, děkuji 
Co patří a co ne do kompostu, 21.2.2013
Je velký problém, když se mi teď přes zimu vytvořila v kompostu vrstva asi 30 cm jen odřezku zeleniny a slupek z brambor, občas plato od vajec, ubrousek či sáček čaje? Neměl jsem to čím překrýt, myslím hlínu... jak tady čtu, tak můžu tedy dávat popel... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 21.2.2013
jestli jste byl někdy na skládce komunálního odpadu, tak jistě víte, že každou vrstvu přejíždí kompaktor (nakladač vybavený ocelovými koly s hroty a místo lžíce radlicí) a na to jde další vrstva, Takže drtivá většina odřezků zeleniny a šlupek (což... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 21.2.2013
tak tak, peníze jsou až na prvním místě... a kvalitu dělá obal a lákavá cena, což zrovna u pytlovaných substrátů a kompostů nejde minimálně s tou cenou souhlasit, neboť mi příjde značně přemrštěná...  alespoň se chováme trošku ekologicky, když... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 21.2.2013
No mě docela zarazilo, kolik chlupů a dalších různých příměsí je ve výsevním substrátu od AGRO. Asi se to míchá do všech substrátů bez rozdílu. Tak před 10 lety jsem jezdil do Opavy s nákladním autem pro substráty, mulče a komposty a já nevím pro... celý příspěvek >
Založení záhonu, 20.2.2013
No jak vidím těch 20 cm nového sněhu, tak přemýšlím, kdy ten záhon vyrobím :-)
Maliník Polka, Medea, 19.2.2013
sice pozdě, ale přece... taky mám 4 keře polky. Plody jsou krásné a poměrně velké, leč pro mne po chuťové stránce celkem zklamáním. Jak píšete bez šťávy a s nezáživnou chutí.. Břeťa
Založení záhonu, 18.2.2013
Díky za podnět. Takže místo ohrádky bysem to mohl zakopat o 20 až 25 cm (bude stačit?) do hloubky, rozprostřít geošku, na krajích vytáhnout až na povrch a celé vysypat, směsi hlíny, písku a kompostu, je to tak? Faktem je, že hryzec by neměl překážku... celý příspěvek >
Založení záhonu, 18.2.2013
Všem děkuji za přispění do diskuse. Myslím, že jsem pochopil co jsem pochopit potřeboval. Mějte se krasně a zahradě zdar! :-) B
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika