Příspěvky uživatele - 167.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda révy Solaris, 13.2.2013
Budete ještě někdo stříhat solaris? Sháním cca. 100 prutů a to samé regenta. Díky
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Aha :-) Tak to jsem taky nevěděla. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla něco nového, ale je mi jedno z jaké linie bude :-) samojed jako samojed. Hlavně, že bude zdravý:-) Ty pejsky co mi tu posíláte s panem Ferdou, tak máte je moc krásné:-)
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Pejsky máte krásné všechny :-) A tak tedy samojedi můžou být z linie vlčí nebo medvědí? :-O Nebo jsem to špatně pochopila :D Protože mě se víc líbí huňatější psi :D Ale ten váš podle fotky bych řekla že je taky dost chundelatý:) Krásný medvídek :)
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Tušila jsem to:(.Ale škoda, ráda bych se podívala, protože u nás samojeda nikdo nemá. Ještě jsem ho neviděla. Jinak si myslím, že do Račí studánky nebude taký problém si zajet jak do Orleansnow. Blíž už ani žádná stanice není. Prohledala jsem snad... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 13.1.2013
Odkud jste zadavatelko, když máte,,Studánku" blíž?  Jsem z Jižní Moravy a bydlím na Břeclavsku
Samojed - chovatelské stanice, 13.1.2013
nevímco si předsatvujete pod kvalitní CHS To si představuju, že se o své psy dobře starají a dávají jim veškerou péči(v mém okolí mě varovali, že mám pečlivě CHS vybírat, protože prý ne všechny CHS jsou takové a jde jim hlavně o ten... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 9.1.2013
Prosím vás a můžu se ještě zeptat kolik takový samojed asi stojí? Na jednom psím webu jsem viděla, že nákupní cena samojeda se pohybuje okolo 7-10 tis., ale je to pouze orientační. Ráda bych sehnala štěně do 15 000,-. Je to možné? Zajímá mě to,... celý příspěvek >
Venčení, 11.12.2012
Děkuji a o těch ledvinách jsem tedy slyšela poprvé. Tak je možné, že to je mýtus? Ale raději jsem se zeptala, protože to bude první pes, který bude jen můj a chci pro něho to nejlepší.
Samojed - chovatelské stanice, 11.12.2012
Je nádherná :-) 
Venčení, 11.12.2012
Dobrý večer. Chci se zeptat ohledně čistotnosti psa.  Všude čtu, že když si pořídím štěňátko, tak mám ho učit od začátku venčit se venku, ale ne na podložku, protože když ho naučím doma na podložku nebude se chtít venčit venku, ale doma na... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 22.11.2012
Tak to jsem ráda :-), protože mě ze všech CHS zaujala stejně nejvíc.:-)
Samojed - chovatelské stanice, 22.11.2012
Tak jsem si projela chovatelské stanice samojedů a nejblíže mému okolí je ORLEANSNOW. Zná ji někdo?
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Ing. Ferda Mravenec : Pěkné fotky :-)
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Ano. Já to chápu. Taky jsem citlivá co se týká psů. Můžu se jen pro zajímavost zeptat z které CHS pejska máte? 
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Dobře, děkuji. Podívám se. A to co jste mi napsala o samojedech vím :-) Nebojte se. Já patřím mezi lidi, kteří, když chtějí psa, tak si něco zjistí. O psech toho vím docela dost. Odborník samozřejmě nejsem, ale o psy se zajímám. Takže to co, bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika