Příspěvky uživatele - 248.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udržba hydro převodovky u traktůrka, 30.1.2013
Dobrý den, mám převodovku T2 a je u ní nepruhledná expanzní nádobka takže jediná šance jak zkontrolovat hladinu oleje je otevřít šroub na horní části převodovky.je to asi šroub co slouží jako víčko pro dolití oleje.nemá ale žádnou měrku a nevim kolik... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 24.1.2013
jde o traktor starjet challenge AJ 92 motor jednoválec mazaný rozstřikem bez olejového filtru 15,5 hp a převodovku hydro gear T2.
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 24.1.2013
myslel jsem, že když jsem ho tam nenenchal těch prvních 5 mth tak by nemusel motor být dostatečně opotřebený a mohl by se olej rychleji zanést odštěpkami z pístních kroužku atd.myslíte tedy že ty 2 hodky na to stačily?děkuji
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 23.1.2013
co se týče toho oleje v hydru, jak mám zkontrolovat jestli je ho tam dost?expanzní nádobka není pruhledná takže jediná možnost je přez šroub který je ze zhora převodovky.je to asi víčko pro dolití oleje.nemůže se stát že po otevření se převodovka... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 23.1.2013
tak k te rychlosti.dnes na uhrabaném sněhu s řetězy a radlicí /se zvednutou radlicí/ jsem podle gps naměřil rychlost 10,5 km/h.je to měřeno na krátkem useku.cca 20 metru.možná by se později rozjel i více. ale nevím jaký je spoleh na ukazatel... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 22.1.2013
přesně tak, kdyby to nebyla první výměna tak je mi to jedno.takhle si totiž nejsem jistý jestli mohli 2-3 hodiny stačit na zajetí motoru a opotřebení dílu.proto přemýšlím jak dlouho tam nechat tento lej.muj nazor je že za ty 2 hodky se z motoru... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 22.1.2013
s tím mazáním právě nevim.už několik let si pujčuji na sekání starjet AJ 102/18 hp z roku 2004 kde je také svahová dostupnost 10 stupnu a vše zvládá v pohodě.nevim ale jestli je mazaný také rozstřikem nebo tlakově. co se týče té převodovky tak ve... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 22.1.2013
Dobrý den, nedavno jsem pořídil nový zahradní traktor a stihl na něm najet pouze 2-3 hodiny než začlo mrznout.bohužel jsem ho pořídil s letní náplní oleje.ted bych ho chtěl používat v zime takže musím vyměnit olej dříve než bych měl.první výměna měla... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 22.1.2013
a máte tlakově mazaný nebo mazání rozstřikem?tento má mazání rozstřikem a svahovou dostupnost 10 stupnu.já mám zahradu 8-10 stupnu ale je tam skoro po celé dálce krátká mez o sklonu 25 stupnu. je to takový 2 metry dlouhý hup co vede napříč... celý příspěvek >
Hydro - radlice, 21.1.2013
Dobrý den, mám traktor Challenge AJ 92 - 15,5.je to jednoválec s hydro převodovkou T2. rád bych začal používat radlici na sníh a nejsem si jist jestli je jednoválec vhodný nebo jestli nebude moc trpět převodovka.jsou převodovky T2... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 9.1.2013
přesně tak, jde hlavně o sekání.ale když už dude doma k dispozici tak bych ho rád využil i na převoz dřeva a jiného materiálu.právě proto přemíšlím jestli je jednoválec o.k. děkuji za rady
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 9.1.2013
tento model take nemá olejový filtr a mazání je rozstřikem.právě kvůli velikosti zahrady nechci investovat více peněz ale zase nechci nic nekvalitního.kamarád má také agrojet ale 18 hp s dvouválcovým motorem.je s ním naprasto spokojený a na astarjet... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 9.1.2013
Dobrý den, plánuji koupi zahradního traktoru Starjet Challenge AJ 92 - 15,5. Mám zahradu cca 2000 m v mírném svahu.myslíte že je tento traktor ideální volbou? občas bych potřeboval i něco převezt a v zimě schrabat sníh a zvažuji jestli je na to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika