Příspěvky uživatele - 68.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadba česneku, 1.1.2015
Vďaka za radu, som rada, že môžem chybu ešte napraviť. 
Sadba česneku, 31.12.2014
Ja som žiaľ cesnak nestihla zasadiť. Je to ozimný cesnak  "Karel IV:". Mám ho dať do kapustnice alebo zasadiť skoro na jar  ?  
Moruša, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Mám morušu, kúpila som ju minulého roku zasadenú v kvetináči.Mala by to byť moruša čierna, predpokladam, že bola množená vegetatívne, lebo mi ju kázali zasadiť hlbšie .  Mám ju nechať takto, ako je alebo sa pokusiť vypestovať jeden kmeň? Vetviť... celý příspěvek >
Řez třešně po výsadbě, 2.3.2014
Vďaka za pomoc, ponechám si tú tenšiu odnož, skúšala som, ešte je ohybná, takže sa dá ohnuť úplne kolmo.   
Řez třešně po výsadbě, 1.3.2014 Obsahuje fotku
  Dokladam foto pre Ronyho na vyznačenie rezu. .
Řez třešně po výsadbě, 28.2.2014 Obsahuje fotku
Tá rovnováha by tam možno bola, ale pre mňa je to neprijateľné riešenie... krivá a k tomu ešte vysoká.Nedala by sa vypestovať korunka z toho nižšieho vetvenia a použiť aj ten slabší konár s tým, že tú silnú vetvu s tou ružicou by som dala... celý příspěvek >
Řez třešně po výsadbě, 28.2.2014
Páni, ďakujem za váš názor aj radu. Úplne na začiatok,  t.j. k špičiaku by so sa nechcela vracať, ale predstava, že sa budem zvyšok života pozerať na tento neforemný stromček ma tiež neteší. Chcela by som ísť strednou cestou, čiže zachovať časť... celý příspěvek >
Řez třešně po výsadbě, 27.2.2014 Obsahuje fotku
Dá sa s tým ešte niečo robiť, alebo už len zrezať celú korunku.  
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 28.2.2013
Dobry den,  chcem sa opytat, co to znamena, ked po prvej destilacii slivkoveho kvasu vychadza "lutr" zlatožltej farby? Najma ked den predtym vysiel normalny číry (teda ku koncu uz mliecny) a presne z toho isteho suda? Pritom kvas bol pred... celý příspěvek >
Kotel Medienka, 9.1.2013
Tak ja žiaľ, takého kutila doma nemám, ale ak by sa niekto chcel zbaviť podobne vymakaného zariadenia či už s certifikátom alebo bez, píšte...
Kotel Medienka, 9.1.2013
Presnejšie povedané, rozhodujem sa medzi 6 ročným, údajne málo používaným 120 litrovým kotlom z Medienky za 500 €  a 50 litrovým kotlom na obrázku, ktorý by ma vyšiel cca na 700 €, pri objednávke dvojitého dna o niečo viac. Pre začiatočníka bez... celý příspěvek >
Kotel Medienka, 9.1.2013 Obsahuje fotku
Potrebovala by som poradiť s výberom kotla. Rozhodujem sa medzi kotlom medienka a prístrojom od firmy Pachner. Ďakujem 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika