Příspěvky uživatele - 241.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2012, 25.10.2012
Už jsem si myslel, že téma světlušek je pro letošní rok již za námi. Jsem rád, že jsem se mýlil... Myslím, že se larvy neschovávají přímo v zemi, ale spíše na povrchu, dole v husté trávě a pod mechem... Také jsem v uplynulých dnech cosi dělal... celý příspěvek >
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 25.10.2012
Bohaté obrážení lísek z pařezů je fakt. Zde mohou pomoci tři metody: vykopání celého pařezu (pracné), neustálé odstraňování vyrůstajících výhonů (dlouhodobé) anebo herbicid (chemie). Tento problém však není podstatou dotazu. Na prostřídání tůjí a... celý příspěvek >
Uzdravení Skalníku, 25.10.2012
Tak nám zkuste dát celkové foto keře a údaje o postavení listů - vstřícné (vždy dva proti sobě) nebo střídavé, dále údaj o velikosti listů - délka, šířka, chlupatosti listů ze spodní strany apod. Má tedy dost nevhodné stanoviště, jak již bylo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika