Příspěvky uživatele - 161.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzdravení Skalníku, 26.10.2012 Obsahuje fotku
Pár fotek jsem nafotil i když asi ne všechny, které jste psal. Velikost listů je cca 10 x 3,5 cm (dxš). Stanoviště opravdu nezměním, protože orientace celé zahrady je stejná. Co ale můžu je víc zalívat resp. s tím začít a po tom co jste... celý příspěvek >
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 25.10.2012
Díky, z toho velkou radost nemám, ale co se dá dělat... Radim
Uzdravení Skalníku, 25.10.2012
Díky za rady. Tím Skalníkem si jistý nejsem, protože jsem ho nesadil, ale podle fotek co jsem našel mě ho to připomíná nejvíc. Dravého roztoče plánuju nasadit tuto zimu a to ostříhání asi udělám taky. Ještě jednou díky za rady :-) R.
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 23.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jedné jabloni mě zčernala uschla jedna menší větev v jednom místě má sežranou velkou část kůry viz. foto. Bohužel jsem si všiml, že takových černých míst na větvích nebo kmenu je víc a to i na jabloních sousedů. Poradíte co to je a co... celý příspěvek >
Uzdravení Skalníku, 23.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě máme Skalník vrbolistý, který je dlouhodobě nejspíš něčím napadený a vůbec nekvete. Roste ve svahu s orientací na JZ v místě s nedostatkem vody. Od země vyrůstají nové "zdravé" větve. Prosím o radu, jestli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika