Příspěvky uživatele - 211.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Péče o kiwi, 18.5.2013
Všem pěkný den. Prosím o radu. Na podzim jsem zasadil kiwi asi roční sazenici. Nyní se pěkně plazí po tyči nahoru. Nevím jak se o kiwi dál starat. Z hlavního kmínku vyběhlo několik šlahounů. Mám je odstranit nebo je mám přimotat na tyč k hlavnímu... celý příspěvek >
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 21.10.2012
Všem děkuji za cenné rady. Díky nim jsem vybral, objednal, zasadil a nyní se budu těšit na úrodu :-) Ještě jednou Děkuji Martin
Hledám odrůdu sloupovitých jahod (závěsných), 17.10.2012
Plánuji zasadit jahody. Nevím však jaký druh je sladký, sloupovitý neboli závěsný. Poraďte prosím Martin
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 17.10.2012
Co třeba třešeň Schneiderova?
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 17.10.2012
Plánuji zasadit mandlový keř ke sbru mandlí. Vůbec nemám zkušenosti jakou odrůdu vybrat. Prosím o radu. Moc děkuji za rady, nápady, doporučení Martin
Jakou hrušeň? Hlavně né máslovku, 17.10.2012
Plánuji zasadit hrušeň(možná více odrůd, možná v kombinaci vedle jabloní) podél drátěného plotu, který oděluje pozemek souseda a můj. Hrušeň bych chtěl vytvarovat po drátech tak, aby větve hrušně rostly do stran a vytvořily tak jakoby stěnu. Hledám... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 17.10.2012
Plánuji zasadit broskvoň. Hledám odrůdu která je chutná. Moc děkuji za vaše zkušenosti, rady, nápady, doporučení Martin
Jaká jabloň je nejlepší podél plotu?, 17.10.2012
Plánuji zasadit jabloň (více odrůd) podél drátěného plotu, který oděluje pozemek souseda a můj. Jabloň bych chtěl vytvarovat po drátech tak aby větvě jabloně rostli do stran a vytvořili tak jakoby stěnu. Hledám tedy odrůdu která je chutná nízského... celý příspěvek >
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 17.10.2012
Plánuji zasadit třešeň. Hledám takovou která výborně chutná a které plodí hodně. Bude rád za vaše rady, zkušenosti a názory. Děkuji Martin
Jakou odrůdu vinné révy? Hledám radu, 17.10.2012
Plánuji zasadit vinnou révu k baráku s přichysením na fasádu. Rád bych pěstoval takovou vinnou révu na jídlo jako se prodává v Tescku. Jde o takovou tu velikou s velikými bobulemi bílá nebo modrá. Možná by byla dobrá i vinná réva bez pecek. Proím o... celý příspěvek >
Jaká odruda boruvky je nejlepší?, 17.10.2012
Plánuji zasadit borůvky jako takový malý živý plot. Hledám odrůdu která plodí rok co rok bez nutnosti dalšího přesazování (nehledám dvouletky ani tříletky). Odrůda by měla mít samozřejmě velké a chutné plody. Poraďte prosím jaká odrůda by byla... celý příspěvek >
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 17.10.2012
Plánuji zasadit třešeň. Hledám takovou která výborně chutná a které plodí hodně. Bude rád za vaše rady, zkušenosti a názory. Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika