Příspěvky uživatele - 3.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hylocereus - jak je mám zazimovat?, 25.10.2012
Jsem s vámi na stejné lodi. Dejte je d tepla min.15supňů a nezalejvat, pokud však seschnou trochu k nim kápněte.
Jak oddělovat od zbytku plodu semena opuntia ficus - indica, 25.10.2012
Teď jsem si koupil další (zralejší) plod a po protlačení cedníkem se dužina doslova rozteka a mám asi 150 semen.
Hylocereus - jak je mám zazimovat?, 30.9.2012
Na jaře jsem vyséval hylocereus, teď mi jich roste sotva davcet a nerad bych aby mi zemřeli i ty zbylé. Jak je mám zazimovat?
Zazimování ryb, 30.9.2012
Na podzim dejte do jezírka "parník" se vzduchováním. Vemte polystyrenovou desku s otvorem uprostřed tím provlečte hadičku od vzduchovacího strojku, ten přiklopte starou termoskou pod kterou protáhněte kabel a ten dejte do nejbližší... celý příspěvek >
Jak oddělovat od zbytku plodu semena opuntia ficus - indica, 29.9.2012
To už jsem zkoušel, ale semena stále držela v dužině a musel jsem je po jednom obírat ručně. CHtělo by to něco jednoduššího.
Cherrymoya, 29.9.2012
Už jsem zjistil jak to bylo.Spady u všech a většina roste bez problémů dál.Jinak to ani být nemohlo.Děložní lístky byly pevně přirostlé k výživnému pletiv vnitřku semena.
Datlovník - hnědnutí listů, 29.9.2012
Jestli je na přímém slunci, tak je možná spálená.Zkuste přendat na stinější místo.
Jak oddělovat od zbytku plodu semena opuntia ficus - indica, 29.9.2012
CHtěl bych poradit jak oddělovat od zbytku plodu semena opuntia ficus-indica. Ajak nemít v rukou ty za... glochidy.
Nadšení a ejhle, 29.9.2012
prosím o radu s výsevem kosatců, s tou obvyklou radostí jsme našli zralá semena žlutého kosatce a teď nevíme, kdy je vysít.     Josef
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika