Příspěvky uživatele - 209.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte popínavku?, 29.9.2012
Ještě jsem chtěl doplnit zajímavost, že přestup patří do jednoděložných rostlin: takových popínavek - a vůbec dřevin - se u nás moc nepěstuje. Kromě bambusů a palem :-), což jsou kapitoly samy pro sebe, jsem si vzpomněl jenom na listnatec - Ruscus,... celý příspěvek >
Název kytičky?, 29.9.2012
Po vložení svého předchozího příspěvku mi to nedalo a začal jsem více pátrat ve střípcích své paměti. Možná mám řešení, začíná opět na písmeno "S". Pro sebe tedy Anisodonteu vylučuji. Počkáme na další příspěvatele. Josef.
Poznáte popínavku?, 29.9.2012
No vidíte, že stačilo jen lehce napovědět :-) Josef.
Druh orchideje, 28.9.2012
Zygopetalum? Josef.
Název kytičky?, 28.9.2012
Nevím sice, jak se kytička na obrázku jmenuje, ale alespoň "povytáhnu" toto vlákno, které je zatím bez odpovědi, zpět. Určitě jsem se s ní už setkal, ale na název si nevzpomenu. Josef.
Neznámá květina, 28.9.2012
K Eleninu správnému určení si dovolím doplnit vědecký ("latinský") název: Cleome spinosa. (A když jsem to "prolustroval" na wikipedii, uvádí cca 150 druhů, biolib uvádí 22 druhů). Josef.
Určení stromu, 28.9.2012
Ke správnému určení dodám ještě platný český botanický název: kaštanovník setý. (Existuje více druhů kaštanovníků - rod Castanea: Na dendrologii online je jich uvedeno cca 11, na biolibu 9, wiki až 15 druhů. U nás jsou asi jen jako rarita. Já... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 28.9.2012
Nesouhlasím s nevhodností Smaragdů na živý plot. Podle mého názoru jsou to ty nejvhodnější tůje. Ano, rostou o něco pomaleji, než Brabant, ale zase není třeba je tak často stříhat. S frontou trpaslíků nesouhlasím (a i kdyby: já mám trpaslíky rád... celý příspěvek >
Poznáte popínavku?, 28.9.2012
Krásné fotky. Nejlepší jsou ty trny... Začíná to na písmeno "S". Josef.
Copak mi to roste?, 28.9.2012
Bude to některé z krásnooček - Coreopsis (grandiflora)? Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika