Příspěvky uživatele - 227.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda ze studny v bazenu mangan železo vapník atd, 16.5.2014
Niektora voda je malo vhodna alebo nevhodna do bazena (prip jej pouzitie mpze byt drahe vzhladom na nutnost vacsieho mnozstva chemoe) Tym ale nechcem povedat, ze vasa voda je zla. Treba asi rozbor vody a potom kto sa v tom vyzna hadam poradi. Ja ale... celý příspěvek >
Harcot, 21.12.2013
Ďakujem za informáciu pán Paľo. Jano
Č. lepotica a Katinka, 21.12.2013
Sú slivky menej chutné a viac chutné.Čačanská najbolja mne trebars vobec ale vobec nechutí, možno Vám ano, ja by som tiež rád našiel slivku veľkú, vynikajúcej chuti a naviac odolnú voči šárke a monilióze ale existuje... celý příspěvek >
TopTaste?, 21.12.2013
V každom prípade treba to Toptaste od tých predajcov od ktorých ich kúpil aj pán PaR kúpiť a vyskúšať. Jemu ide od pecky dobre, ak u mňa pojde od pecky dobre tak potom existuje viacej klonov, ak nepojde od pecky tak bude... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 21.12.2013
Pán Vysloužil reagoval som na príspevok pána Rostislavíka z 29.7.2011. Jano
Č. lepotica a Katinka, 21.12.2013
Je to presne tak pán Petr ako ste napísali, obrovské slivky ako je aj nechutná Čačanská najbolja sú doležité len pre tých ktorí slivky predávajú aby oklamali zákazníkov ale aj tak si myslim že ich oklamú iba raz, každý kto raz takéto... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 1.11.2013
dakujem za foto kolika,,,,, a foto prevodovky (zuby, hriadel by sa nenaslo? dakujem za ochotu
Prestavba kultivatoru, 22.5.2013
nehnevajte sa ale toto s terou nema nic spolocne... ja som si urobil za terou vozik obracak sena a aj spominany navijak roztrhne 7mm ocelove lano bez problemu a s vahou cca 300 kg (mam tam zavazia) sa pri tahni aj tak musim uviazat o strom lebo ju... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 16.5.2013
Ti umelci ktory nevedia co je kvalita, je to oleo mac nie ziadne stihl ani husquarna lebo mam s tim vlastne skusenosti a oleo macka mi ide jak hodinka ci pila alebo krovinarez uz 10 rokov mam pilku 936 a ma narezane viacej ako profi pila od stihlky... celý příspěvek >
Agzat problem s otáčkami, 22.11.2012
Len pozor na tesnenia z "lisovanej tmy" tiež som menil tesnenie v palivovom kohute. to pôvodné tam vydržalo 20 rokov, to nové tam bolo týždeň a bolo ako to staré po 20 rokoch.
Kryt ventilů, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, mne sa osvedčilo naniesť na veko silikónový tmel na tesnenie motorov a nechať stuhnúť aspoň 2-3 dni. Potom sa už neprilepí na hlavu valcov a dá sa pohodlne demontovať...
Pivoňky, 4.6.2012
 odpoved absolutne presná, zodpovedá skutočnosti.N.K.
Druh Thuje, 20.3.2012
vyzerá to byť tuja occ. Brabant. Može ale ísť o semenáče (nemajú štandardnú topofýzu Brabantu).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika