Příspěvky uživatele - 60.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 10.9.2012
Dobry den, nastava druhe dejstvi. Byl jsem telefonicky kontaktovan prodejcem, ktery me poprosil o zaslani nebo dovezeni krytu pro prohlidku primo u nich na prodejne pro dalsi rozhodnuti jak situaci resit dal. Poznamka na okraj: telefonoval mi... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 9.9.2012
Co to je za normalnich podminek? Ja jsem sekal jen 2x. Prvni den, zadna udalost a myslim, ze kryt byl v poradku. Druhy den jsem dostal jednim kamenem do zubu, nic se nesilo, trosku to zabolelo. Akorat jsem zaklel. Po zkonceni jsem zjistil, ze je kryt... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 7.9.2012
Jak stary je Vas stroj? Muj byl vyroben v roce 2011 (mysllim, ze na krabici bylo leto, ale nejsem si jisty). Je otazka jestli nemam kryt novejsi verze a u tech by pak mohly byt tyto problemy -- a mohl by to byt takrikajic rys vyrobku a ne vada.... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 6.9.2012
Takze reakce prodejce je pomerne striktni: Vzhledem k tomu, že ochranný kryt přichází do styku s odletujícím materiálem, nebo se může při sekání zavadit např.o vyčnívající obrubník, kámen, pařez, obsluha se může o kryt opřít, atd. nelze prasklý kryt... celý příspěvek >
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012 Obsahuje fotku
Pane F.O. Prikladam fotografie pro Vase posouzeni jestli je praskly nebo rozsekly.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 5.9.2012
Aha, to je zajimave, takze kdyz to nepujde na reklamaci nemam si zbytecne kupovat dalsi dva do zasoby... To je dobre vedet dopredu.
Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje, 4.9.2012
Dobry den, koupil jsem si minuly tyden MS-4510. Po druhem seceni mi ale prasknul kryt sekaciho noze. Predpokladam, ze se na takoveto poskozeni nevztahuje zaruka a nebo ano? V pripade, ze ne, nevite nekdo cislo nahradniho dilu at si ho muzu... celý příspěvek >
Zemní vruty, 12.8.2011
To je muj sen... nemate nejake fotky? A to si ten barak stavel sam? Nebo s firmou? Díky Olga
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika