Příspěvky uživatele - 175.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Deformovaná mrkev, 12.8.2012
Možná není úplně oficiální, ale znám ho alespoň tři desetiletí. Když si zadáte do vyhledávače, nalezne 98 odkazů (což rozhodně není moc), včetně učebních textů Mendelovy univerzity v Brně. Ale jiný máloslovný název vystihující podstatu problému... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 12.8.2012
Když už jsem se také připojil a byl jsem vyzán k odpovědi, odpovím. V záplavě příspěvků začalo (pro mne) být nepřehledno. Svou odpověď vkládám sem (na konec). Bude to jen několik bodů: Děkuji panu J.S. za upozornění na úskalí při poškození... celý příspěvek >
Deformovaná mrkev, 12.8.2012
Mrcasatění mrkve - těžká a špatně zpracovaná půda... Josef.
Nějaký plevel mne neznámý, 12.8.2012
Ano, pohnojil jste to. Užijete si s ní, ale při důsledném a hlavně včasném pletí se jí během několika let můžete zbavit. Postupně vyklíčí všechna semena v půdě a když nová nevzniknou, bude ježatky postupněubývat... Základem je nenechat ji vykvést,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika