Příspěvky uživatele - 195.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 24.4.2013
V Mountfieldu už bych se sakačku v životě nekoupil.Koupil jsem si před 5lety za 25tis. sekačku Toro a zatu cenu jsem čekal že to bude kvalitní stroj.Motor Briggs & Stratton naprosto špičkovej motor a bez problému.Tělo sekačky horší kvalita už... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Toro maj regulovatejný pojezd jede to tak rychle jak moc zatlačíte do rukojeti.Mam jí taky ale silnější verzi a kdy sekačka jezdí přesně tak rychle jak potřebuju když chci pomalejc stačí jen trochu zamáčknout rukojet a když se zamáčkne naplno tak se... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Např. Honda HRX 537C VKEA. Já mam taky taky ale 6HP toro a je už až moc silný ani když vjede do 40cm trávy tak se nezadusí a má záběr kolem 55cm.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Nejvýkonější je myslim 6,5HP což je asi 4,4Kw ale nevim jestli to jsou pracovní otáčky.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 14.8.2012
Myslim si že výkon 2,1Kw je dostačující tenhle víkend se my odešel 3KW motor na sekačče a dával jsem starší tecumseh 2,6Kw a bál jsem se že to bude slabý.Ale zkoušel jsem s ní vjet do asi 25cm vysoký trávy a v pohodě to zvládala.Hlavně bych si koukal... celý příspěvek >
Myti sekaciho ustroji trakturku (popr. i sekacky), 13.8.2012
Meju to takovou tou klasickou pistolí na hadici, naní si nastavim tu trysku a spachtlí škrabu.Ale v návodu k sekačče je psaný že při zaplym motoru se má pod ní stříkat voda ale to se vubec nic neumeje akorát se mi ta tráva namočila a schnila:)
Kryt ventilů, 10.8.2012
Originálnim tesnění co tam je a nebo ho koupit stojí to pár korun. Ale mne vždycky tak po roce uplně ztvrdly a popraskali tak mi dal známej nějaký zelený těsněni asi 1mm tlustý a ztoho jsem to vystřihal a drží to už asi  4roky.
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 1.8.2012
Tak jsem donesl známýmu do servisu to zapalování komplet se svíčkou a kabelama a řekl mi že mam svíčku do 2T a jak je kabel ke svíčče tak já ho mam u zapalováni vymněněnej a nemam to zalitý tak mi řikal že to může být i tim.Ale tu svíčku do 2T jsem... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 1.8.2012
Vypadá to zajímavě ale bál bych se že to bude z nějaký měkkýho kovu a po pár sečeních to budu muset brousit a když je to 3ramenný tak bych to po pár Broušení už nevyvážil a začlo by mi to vibrovat celou sekačkou.
Hecht 927, levná jednoručka, 30.7.2012
Nemam přesně tuhle pilu hecht ale mam raptor 225.Vzledově je uplně stejná vnitřnostma to nevim.Ale koupil jsem jí v hypernově za 2tisíce jelikož se mi hodí na střechách protože jednou rukou si můžu držet lat a druhou řezat to s normální pilou de... celý příspěvek >
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 29.7.2012
Pokud jsem nemněl ten druhý kabel co vede ze zapalování(Ten bez Fajfky)ukostřený tak jiskru neházela, ale ikdyž jsem ho ukostřil tak bestak jiskru neházela házela jí jen tehdy pokud jsem ten ukostřovací kabel dal přímo na závit svíčky.ALe házela jen... celý příspěvek >
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
A nevíte kde přesně tam ta membrána je? měl jsem ho rozebraný do posledního šroubku co šlo ale byl tam jen plovák a na něm jehla
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
Jo měnil jsem jí ale taky nepomohlo ikdyž svíčka jiskru neházela tak jsem zkusil dát místo svíčky prst a kopalo to ale né nijak silně.Když eště fungovala a pokopala mně tak to bylo mnohem silnější.
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
Mezi nádrží a karbecem je jen hadička a v nádrži je jen sítko.
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
Tam sem žádnou membránu nenašel. Ale je to nejspíš zapalováni přestala házet a jiskru a když dám svíčku přímo na zapalováni aby nebyla kostra celá sekačka tak háže strašně malou jiskru. Dá se to nějak převinout? nebo se musí koupit celý nový... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika