Příspěvky uživatele - 2.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava zahradní houpačky 2, 16.8.2010
omluva - ve výše uvedeném příspěvku v posledním slově má správně být : novou.
Oprava zahradní houpačky 2, 13.8.2010
JJ, to je ternd odpadního hospodářství...   Kvůli nejslabšímu článku výrobku, koupit novoé.
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 30.10.2007
tvrdý plyn u marunaky je háklivé na nastaveníV minulosti se dodávaly křovinořezy v rozdělaném stavu (motor oddělen od zbytku stroje) a v tom byl kámen úrazu že to neuměl každý správně složit. Nyní je tento stroj dodáván složený jako každý jiný. Není... celý příspěvek >
Marunaka - hlava, 24.10.2007
Jak již bylo uvedeno, strunové hlavy se dodávají od jiného výrobce a při konzultaci s Garlandem mi na otázku co to je zase se strunovými hlavami mi bylo odpovězeno:Víme o tom. Hlava co nám byla poslána k otestování se projevila bez závad, ale hned... celý příspěvek >
problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 23.10.2007
Uznávám, že benziny v ČR je kapitola sama pro sebe a téměř nikdo tomu nechce věřit.
problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 23.10.2007
Vypadá to, že byste si to nejraději opravil sám.Začal bych prozkoumáním, zda je přísun paliva v pořádku a to od A až do Z.Bylo by dobré se dostat do situace, kdy se porucha projeví. Potom zkuste různé triky jako např. odstranit víčko nádrže, odpojit... celý příspěvek >
Výběr pily, 21.10.2007
S pane JS souhlasím a jenom dodám:Ano, šrouby vylézají, protože kovové šrouby mají větší výdrž než plastový držák. Bude li ale držák ze slitiny, tak bude slabší článek už šroub. Nevím zda to píši dost jasně.A jak může mít tupý řetěz vliv na zničení... celý příspěvek >
Výběr pily, 21.10.2007
Používal se tvrdochrom, Cr3C2 je pouze náhraška za tvrdochrom.Se šrouby jsme si rozuměli dobře a skutečně stržené, utržené a jinak zničené závity má nepřímo na svědomí tupý řetěz.
Výběr pily, 21.10.2007
to znamená klasická vložka do válce -  to jako myslíte vložku které  třeba měly škodovky např. 120?  Tak to jsem ještě u pily dvacet let zpět neviděl. Stejně tak válec nebo píst bez úpravy u pile jsem též neviděl, takže nevím co... celý příspěvek >
Průtokový ohřívač AEG, 20.10.2007
Tento typ jsem ještě rozkuchaný neměl, ale podle rozměrů bude mít problémy jako kterýkoliv jiný. Průtokáč by nemusel být špatný, kdyby byly u nás normální zákony. Problém je o proti boileru v tím, že při příkonu 21kw musíte mít adekvátně dimenzovaný... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 11.10.2007
Nezlobte se pane, ale ve vámi uvedeném článku jsem žádné zkušenosti nenašel. Našel jsem tam pouze informace zavádějící, ne úplné až lživé. Z článku je jasně vidět že má zcela jiný účel než informovat lidi o testu a to si myslím že zase tak od věci... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 10.10.2007
Ale vždyť jsem to tam napsal! Pokud jste četl test celý, tak je vám to jasné.Držet v ruce? To nestačí, to je potřeba vyzkoušet v praxi. Kdyby to vyzkoušeli v praxi, tak by toto nemohli napsat. I jako běžnému zákazníkovi stačí si porovnat parametry od... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 10.10.2007
Asi by bylo rychlejší odpovědět kterému stroji neuškodili.Důležitých parametrů nalezneme mnohdy více na kdejakém letáku. Diví se na tím, že nějaký motor za studena kouří při poměru 1 : 25 . A vy znáte nějaký dvoutakt který za studena nekouří v poměru... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 9.10.2007
Ne pane to nemá s testem nic společného. Je to pouze reklama pod názvem test a dost nechytře udělaná. Četl jsem to až do té chvíle než jsem narazil na údajný nedostatek stroje který jim vadil a o kterým jsem se osobně několikrát přesvědčil, že... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl nebo Husqvarna?, 24.9.2007
Nemohu souhlasit s posledním odstavcem o olejích. Mrknite na husqvarna.cz - příslušenství maziva jaký tam olej najdete. Je to sice již asi necelý rok, kdy jsem  diskutoval s dovozcem olejů HQ o častých zadřených motorech na zelený olej a ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika