Příspěvky uživatele - 176.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace z IBC kontejneru, 31.7.2012
Dobrý den, docela by mě zajímalo jak to pracuje a jak se to čistí, víte?
Filtrace, 23.7.2012
Dobrý den, na 10 kubíků, filtrace do 18 tisíc? Myslím, že ji bezproblému seženete u x prodejců filtrů. Mrkněte na internet. Ps: hezká labuť:-).
Filtrace Tripond - stoji za to?, 27.6.2012
Voda jde do guly/skimru, přes čerpadlo v šachtě do lampy a filtru. Čerpadlo jebai eco 16000. A opravdu nevím jak to je s vortexem, musel bych u toho sedět dýl a pozorovat. Není to moje jezírko, ani filtr. Ale filtr. media jsou originál k tomu... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Nevím jak vložit 2 fotky najednou, tak ještě ten filtr..
Filtrace Tripond - stoji za to?, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Takže údajně ho už čistily a jsou spokojení, jak s čistotou vody, tak s obsluhou... Ale taky se zmiňoval o vortexu, né že by byl málo účinný, ale prý při čištění klesla voda v něm. Asi chyba v obsluze, né ve vortexu. Fotky jsou hned po napuštění a... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 22.6.2012
Jezírko jim částěčně dělala jedna olomoucká firma, která dodala veškerou techniku. Takže jim všechno zapojili a ukázali. Jezírko je dělaný ze starýho bazénu a ještě něco navíc (by voko 40000-45000). Mají 4 komorový tripond + vortex, UV 110W, čerpadlo... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 22.6.2012
Je to 3 měsíce, co ho kamarád kupoval na jezírko 40000l. Zatím voda jak lusk... Ale 3 měsíce nejsou nic. Uvidím do budoucna. Každopádně tolika peněz by stačilo na 2 takový filtry DIY! zdravím
Účinnost štěrbinového filtru, 30.4.2012
Já myslím, že super. Špatně to nevypadá a jestli to funguje, tak ještě lepší. Jen se zeptám... tkanina nebo tahokov?
KG potrubí od guly a skimeru, 20.4.2012
Lepidlem na PVC/KG. Možná trochu zdrsnit, očistit a pak lepit.
Účinnost štěrbinového filtru, 19.4.2012
Mám možnost získat mikrosíto a to 0,85 x 0,65 x 0,23 x 0,15 mm, tak by mě zajímalo, jestli někdo ví nebo umí určit počet mikronů na tento "rozměr"?
Gula, 15.4.2012
Nevím jak u gravitačně zapojené filtrace, ale kamarád saje vodu z guly a skimru přes čerpadlo a už se mu stalo, že lovil rybu v šachtě. Naštěstí má před čerpadlem filtrační rošt a tím ryba neproplave. A myslím, že to není vyloučený ani při tom... celý příspěvek >
Účinnost štěrbinového filtru, 28.3.2012
Tak mě to taky napadlo. Ale přemýšlel jsem, jestli by to nefungovalo i gravitačně, zároveň s gulou. Teprve na konci filtru, hnát vodu regulovatelným čerpadlem zpátky do jezírka. Co myslíte?
Účinnost štěrbinového filtru, 28.3.2012
Já bych se zase zeptal, jak do štěrbinového filtru napojit skimmer? Nebo se musí dát ještě něco mezi skimmer a štěr. filtr? díky
Rozmnožení karasů, 19.10.2011
Vaše jezírko se mi líbí. Já mám stejné přání, kamenné jezírko. Kolem nás leží na polích hromada pískovce a nedaleko starý vápencový lom. Zajímalo by mě, čím to máte spojené a vyspárované...
Založení jezírka, 22.9.2011
Není třeba, pomohl jste dostatečně, děkuji..
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika