Příspěvky uživatele - 204.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vilín, 12.3.2013
Můj Vilín dopadl stejně. Okousal mi ho pes a já měla radost, že i přes to roste. Ale nekvetl. Až po 2-3 letech jsem objevila drobné žluté květy na podzim. :-) Osobně bych radila nechat růst naroubovanou větvičku a větve pod roubem stříhat. Jinak Vám... celý příspěvek >
Identifikace keře, stromu?, 17.7.2012
Děkuji, už provedeno. Nějak mě to napadlo. ;-)  Uříznuto těsně nad zemí a pokapáno neředěným Kaputem.
Identifikace keře, stromu?, 22.6.2012
Děkuji moc za odpověď, myslela jsem si to, kočičky teda ještě nikdy neměla a to tu je už 6 let. Vysadila nám jí tu paní zahradnice 2ks tak nešikovně k plotu za smrky omoriky. Už jsme jí zkoušeli nějak zkulturnit, protože tam opravdu nevypadá dobře,... celý příspěvek >
Identifikace keře, stromu?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
...a ještě detail...
Identifikace keře, stromu?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím o určení keře nebo stromu? Roste jak blázen a vůbec se mi nelíbí. :-))) Děkuji Katka
Catalpa bign, 1.6.2012
Tak nepolepšila. :-(
Sazaník, 16.5.2012
Nevím odkud jste, ale já ho koupila v Ústí nad Labem v zahradnictví. Vloni zasazen a letos nejen přežil krutou zimu, ale i roste a kvete. A to máme taky jílovitou půdu. ;-) Katka
Proč nekvetl vilín?, 10.4.2012
Já mám Vilín asi 3 roky a kvetl mi hned první rok... ale letos, i když měl pupenů strááášně, ani jeden květ. Takže se také přikláním k variantě špatného počasí. ;-)
Modřenec, 20.3.2012
Já myslela, jestli jsem cibulky nezasadila moc hluboko nebo zase moc mělko. :-)  Listy už jsou totiž vidět delší dobu a krokus vlastně vykvetl jen jeden a to jich mám! :-) Katka
Modřenec, 20.3.2012
Krásný 1. jarní den! Mně vylezly jen lístečky, nekvetou, zrovna tak krokusy. Čím to??? Děkuji Katka
Výsadba a kořeny habru, 8.3.2012
Dobrý den, určitě lze.  A vybrala jste dobře. Habrový živý plot mám na zahradě taky a jsem s ním moc spokojená. Z vlastní zkušenosti radím... klidně 1m od plotu, protože když budete hodně stříhat, aby byl živý plot patřičně hustý a... celý příspěvek >
Catalpa bign, 16.7.2011
Mám ještě jednu keřovitou aureu... je to zvláštní, uvidíme, třeba se letos polepší. :-(
Catalpa bign, 14.7.2011
Mám již pár let na zahradě Katalpu, 3. rokem mi kvete, ale po odkvětu nemá lusky, nevím proč. Poradí mi někdo? Děkuji Katka
Prosím, je to rez?, 9.7.2011
Děkuji moc za velmi stručnou odpověď? :-))) Takže nyní nedělat nic? K.
Prosím, je to rez?, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím jedná se o rez a co s tím? Už jsem si tu něco málo přečetla, ale raději bych stručně. :-))) Děkuji Katka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika