Příspěvky uživatele - 43.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání 2017 M+B, 30.3.2017
Karola nám rozkvetla dnes. Praha - Horní Počernice.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 17.5.2013
Mně bršlice prorostla záhon s kosatci, jejichž oddenky jsou uložené mělko v půdě, takže se nedají okopávat. Teď je bršlice vyšší než ty kosatce, takže pod jejich listy není vidět ani květ. Zkusila jsem ji postříkat selektivním herbicidem, protože... celý příspěvek >
Choroba Rajčin, 28.5.2012
Já podezírám plastové kýble, ve kterých rajčata pěstuji už několikátý rok po sobě. nejde jen o zkroucené lístky, ale i květy jsou pak deformované a plody prostě nenarostou.
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 28.5.2012
My máme Versailleský bílý (od Starkla) a chutná nám, i dobře roste.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 28.5.2012
Karmen... mňam! :-))
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 23.5.2012
Já pěstuji rajčata už několikátý rok ve velkých 20 l kbelících, odtokové otvory buďto ve dně nebo v boku těsně nad dnem, zemina zahradní (jílovitá) plus písek plus vlastnoruční kompost. Tyčka - spirála, nejdřív jen opřené o stěnu garáže (jih), pak s... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 23.5.2012
Nám také Black Krim chutná, letos jsem schválně zkusila i další tmavé odrůdy, tak jsem moc zvědavá (Russian Purple Plum, Black Truffle).
Jaká rajčata pěstujete, 23.5.2012
Já jsem letos vysela (a už samozřejmě i vysadila) tyto odrůdy: Green Zebra, Black Krim, bulharské velké růžové, Pollicino, Black Truffle, Russian Purple Plum, Zlatava, Gardener´s Delight, Tastier, Cherry. Celkem asi 35 rostlin. Lokalita Praha 9 -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika