Příspěvky uživatele - 90.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 28.7.2014
Díky moc všem za reakce. Sice pro někoho nejsem normální? Vvždyť jsem se jenom ptal, stačí odpovědět, ale nevadí. To jsou asi rozdíly mezi náma nenormalníma. Jinak info pro druhé, známý má opravdu pouze sůl už druhým rokem v zminovaném bazénu a vše... celý příspěvek >
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 6.7.2014
prosím o radu. Mám kruhový bazen 3,6m x,92, písková filtrace. Někdo mi radil (se stejným bazénem), že si koupil 5kg této soli, vsype to do bazénu a je vystaráno, žádná chemie, voda se nekazí, celou sezonu je OK. Můžete někdo potvrdit? Nebo zaslat Vaš... celý příspěvek >
Z PE 40 na bazénovou hadici, 6.7.2014
já si koupil spojku(asi 60 kč) na hadice s dvěma průměry (asi v Montfieldu), strčil do ní obě hadice a bylo hotovo.  Hadice používám klasické k bazénu a vše v poho. Mám i po domácku stočenou 100 m černou tvrdou hadici v cca 1,5 m válci a přes ní... celý příspěvek >
Pila nestartuje, 25.6.2012
Tak bohůžel, pila je na 99% zadřená... v servisu mně řekl, že se to může stát, i když bez oleje nikdy nebyla.. Jinak všem děkuji za rady a návody, můžou se hodit v budoucnu nejenom mně.D.
Pila nestartuje, 25.5.2012
Díky za radu, ještě jsem si dnes všimnul jedné asi podstatné věci: A to, že když prostě zkouším startovat, tak to směs s karburátoru vyfoukává ven a ne do válce kam by asi mělo ne??to by pak mohlo být to gufero... zkusím i tu svíčku..D.
Pila nestartuje, 24.5.2012
Zdravím všechny, potřeboval bych poradit, neboť jsem momentálně v koncích... koupil jsem si pilu, značka asi není až tak podstatná, vyrobeno nejspíš v Číně, což by nebyl problém, pila řezala velmi dobře a spolehlivě pro moje účely..,startovala tak na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika