Příspěvky uživatele - 65.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Homelite HBC 45 SB, 25.5.2012
doporučoval bych Hecht, nižší pořizovací cena, dostupnost a cena ND a dobré zkušenosti. Homelite je jen krám z másla, prodej v baumarktech. v sezoně se vám pokazí maličkost za pár desetikorun a budete měsíc čekat na raklamaci, kdy Vám stejně vrátí... celý příspěvek >
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
já osobně bych se bál plastového skeletu, přece jen kvalita plastů z číny nebývá nejlepší. jinak mám čínský vyžínač a křovinořez a spokojenost, motory ok. další věc jsou kuličková ložiska, co mám info od serviáka, tak je to spíš lákadlo a můžou být... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 16.5.2012
zatím nemůžu dlouhodobě hodnotit, začínám s ním druhou sezónu. seču toho s ním víc cca 800m2. kupoval jsem ho na zkulturnění roky neudržovaného pozemku doslova s pralesem. dokoupil jsem lepší kotouč a první nasazení bylo na tomhle pozemku a bez... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 15.5.2012
tak já mám hecht 143 bts a zatím s ním problém není a doufám, že nebude. v sobotu až přestalo pršet jsem s ním naběhl na zahradu 300m2 a trávu asi 30cm jsem s ním měl hotovou velice rychle. byla to první akce po zimě a chytl napoprvé a žádný problém.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika