Příspěvky uživatele - 169.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na plochu 1400 m2, 20.5.2013
Pokud motor Alko je levnější než Brigss, tak to svědčí o jednom... Rezaté šasi se dá vždy natřít, vyvařit. Motory jsou uvnitř skládané jinak než známe z auta. V podstatě neopravitelné. Za desítku si v Mountfieldu koupíte sekačku s Motorem Honda a... celý příspěvek >
Krovinorez,,skapina,, pri volnobehu, 18.5.2013
Já jsem ten návod nečetl, přišlo mi to trochu kuriozní. Vás musím zase opravit s teoriemi o seřizování karburátoru podle nadmořské výšky. To je jen zbožné přání realizovalelné u turbomotoru, který dovede nafouknout motor na požadovaný tlak dokud to... celý příspěvek >
Krovinorez,,skapina,, pri volnobehu, 18.5.2013
Já zase na ty nekonečné plivance na Mounfield musím říct, že zboží předvádí a jen pokud si zákazník přeje, tak to ponechají v krabici... Třeba když se rozbalená sekačka nevejde do auta. Ale jinak mi imho připadá, že hlavní hovadina a možná i... celý příspěvek >
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 15.1.2013
Jenže MAX 53 má osazen B-S 750 serie a tudíž 160ccm...
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 15.1.2013
Ať nám slouží, každý jsme vybrali podle svých potřeb. Jsem rád, že se nehádáme, co je lepší. Lepší je to, co komu vyhovuje. Jinak jsem si všiml, že madlo resp trubka i při největším přitažení rychloupínáků má dole na šasi při přizvednutí sekačky... celý příspěvek >
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 15.1.2013
Já už mám sekačku taky doma. vybral jsem XS 55 MHS/NTL. Upřednostnil jsem ji před SP 535 HW 4S z důvodu madla a ovládacích pák a většího koše (70 vs. 60l). Boční výhoz nepotřebuju, regulace rychlosti pojezdu je stejně jen do pomala. S velikostí... celý příspěvek >
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 14.1.2013
Ona i ta slitina se prý dá vařit. Na vlastním pozemku se toho nebojím, tam znám každý drn... Ty hmotnosti bych nehrotil, +-3kg nikdo nepozná. MAX 53 má navíc výhodu jinak dizajnovaného šasi. Vyhazovací otvor je mnohem většíí, sběr by mohl být... celý příspěvek >
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 14.1.2013
Stačí si u Mountfieldu naživo porovnat madla na odkazovaných Hondách (každá je má jinak). Osobně madlo chodu motoru fixuji kroužkem, abych nemusel na každé vysypávání koše startovat. Četl jsem recenze, kde to pro mě zvláštní madlo chválili za... celý příspěvek >
Sekacky Max 53 VBD, SP 535 HW 4S, XS 55 MHS / NTL, 14.1.2013
Já teď taky vybírám a mám s ohledem na ceny Mounfieldu 3 kandidáty: - MAX53 VBD zde se obávám, aby brzy neodešel variátor a potenciální výhoda nesmrtelného slitinového šasi zůstala nevyužita. Druhý velký problém je nekomfortní systém nastavování... celý příspěvek >
Weibang WB 506 SB, 29.5.2012
Dobrý den, taktéž jsem před rokem řešil výběr sekačky a nakonec zakoupil Weibang 536 SKL a jsem s ní nadmíru spokojen, zatím bez jediné poruchy Sekačka je velice kvalitně zpracovaná a výborně seče a sbírá trávu i mokrou! vyzkoušeno Startování... celý příspěvek >
Křovinořez Homelite HBC 45 SB, 24.5.2012
Mám s tímto křovinořezem zcela opačné zkušenosti, vlastním ho přes tři roky a přes sezonu dost intenzivně používám, zatím bez jediného problému, motor je silný a s velkým kroutícím momentem, takže i při sečení vyšší trávy strunou se vůbec nedusí a... celý příspěvek >
Lípa - ořez, 4.1.2009
Dbry den rad bych slysel nazor od odbornika, co se tyka orezu stromu(dub, lipa,atd.) v mrazivem pocasi treba -10 stupnu.diky
neplodící ořešák starý 5 let, 6.12.2008
opravdu musíte ořechu, jak se říká namlátit a pak bude rodit, mějte se hezky a bohatou úrodu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika