Příspěvky uživatele - 114.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rodendron impeditum, 16.5.2012
Děkuju, s tím stromkem jsem to zkoušela
Magnolie, schnoucí listy, 3.5.2012
Dobrý den Začátkem jara jsem zakoupila Magnolii, listy jí vyrazily hodně rychle, s přicházejícím teplem jsem jí dávala na terasu, kde se jí asi po 10ti dnech začly kroutit listy, žloutnout nebo spíše bělat, a posléze padat. Min. týden jsem jí... celý příspěvek >
Magnolia - suche skrutene listy, 3.5.2012
Mám naprosto stejný problém. Magnolii jsem vysadila, protože na balkoně se jí listy zkroutily a zežloutly, vypadá to, že jí rostou listy nové, ale mám pocit, že se hned také kroutí...
Plesnivá kůra, 25.4.2012
Moc děkuji za odpovědi. zarazilo mě, že je celý obsah pytle popelavě šedý.
Třešeň bez listů i květů, 25.4.2012
Moc Vám děkuji za radu! Hezký den
Třešeň bez listů i květů, 25.4.2012
Dobrý den, třešeň jsem sázela na podzim. Nováková
Třešeň bez listů i květů, 24.4.2012
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, loni jsem sázela krásnou třešeň, po zimě se ale stále nic neděje. Stromek nemá ani listy, ani květy. Zkoušela jsem uštípnout větvičky, nezdají se být úplně suché, nepatrné množství zelený tam je. Může to být... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika