Příspěvky uživatele - 6.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myslíte že muškáty přežijí?, 29.3.2012
Zdravím, koupila jsem muškáty v Bauhausu, či co to bylo, asi 40 sazenic, zasadila je doma do samozavlažováku azalila.Světe div se za 3 dny začaly hnědnouta schnout listy.Tož jsem si řekla, že to je asi tím, jak jsem tu vodu lila na list, že se to... celý příspěvek >
Bonbony pro slepice, 21.3.2012
A myslíte, že by jedly v zimně i letní nasušené kopřivy?
Fotky kurníku a slepic, 13.3.2012
Zdravím, chci si jako většina tady (co jsem četla) vybudovat kurník.Chceme tak max. 4 slípky, budou mít výběh sice jen 15 m2,ale po úpravách zahrady budou mít výběh i tam. Můžete mi pro inspiraci hodit sem fota svých vyrobených kurníků, jak máte dané... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 8.3.2012
rozhodnuti už jsme, ale počkáme, až vyroste malý, nedávno chtěl kopat sousedovic kočku-tak jsem ho hned upozornila, že se to nedělá- ještě z toho nemá rozum a neví co smí a nesmí... Nedávno tu kočku zase tahal, chudák mňaučela, že ji bylo slyšet... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 29.2.2012
Já loni na podzim překopávala záhon a tak jsem všechny cibuloviny vyrila a znova zasadila. Zatím leze jen modřenec a irisky.Ale zbytek- narcisy, tulipány,hyacinty, krokusy,sněženky... nic.Buď teprve vyraší, nebo letos ani nepokvetou...:-(((
Jarní cibuloviny, 29.2.2012
Tak si je teď zasaďte do květináčů a nechejte doma a jestli pokvetou, budou dělat parádu a na podzim je hoďte do země.Vždyť jsem teď viděla prodávat cibule hyacintu, ty se taky sázejí na podzim.
Co dřív? Bofix, či hnojivo?, 27.2.2012
No já právě nechci použít Bofix, ale to druhé, neboklidně i něco jiného, jen jsem si nemohla vzpomenout, jak se to nazývá, tak jsem použila Bofix..., takže nejprve pohnojit, pak postříkat- O.K.
Co dřív? Bofix, či hnojivo?, 27.2.2012
Zdravím, připravuji se letos trávník brzy z jara pohnojit NPK, aůle zároveň chci stříkat nějakým tím herbicidem proti plevelům. Mám to první pohnojit a až se to rozroste, tak pak stříkat? Nebo počkat, až se tráva po zimě vzpamatuje a pak postříkat a... celý příspěvek >
Oleandr chřadne, 27.2.2012
Já ho tedy přesunula více k oknu, v té chladnější místosti jsem ho nechala.Na jaře ho přistřihnu lehce, hlavně ty dlouhé konce nových větví- může být?
Oleandr chřadne, 25.2.2012 Obsahuje fotku
Dovolte mi, abych se pousmála- ten Váš je krásně olistěný, vedle něj ten můj vypadá jako pometlo- posuďte sami. Můj je sice mladý, ale nevím, zda mu mám ty větve, co přes zimu narostly ponechat, nebo ho zastřihnout.
Olendr opadává, 25.2.2012
Můj oleandr ani nežloutne, jen prostě opadne, taky nevím, co s tím
Oleandr chřadne, 25.2.2012
A mohu se zeptat, ty listy Vám taky v zimně opadávají? Je to normální?
Oleandr chřadne, 24.2.2012
Zdravím, mám dotaz na můj Oleandr. Přes zimu jsem jej z prostorových důvodů měla v chodbě (vytápěná, spíše světlo, zálivka tak 1x za 14 dní, celkem se mu dařilo, roslty nové větve, opadly starší listy. Nyní jsem jej přesunula do chladnější chodby... celý příspěvek >
Spokojení králíci na udržovaném trávníku?, 14.1.2012
No vzhledem k tomu, že Ti 3 dravci-zžejmě káně- kroužili nad naším malým psem, jako když se připravují k útoku, tak jsme ho raději schovali, prý byl nějaký případ, že káně odneslo maltezáka ze zahrady, ale nevím, jestli se to stalo v okolí, či v... celý příspěvek >
Navrhněte popínavku na garážové stání, 14.1.2012
Clematis mě už napadnul, ale nevím, jestli by se mu dařilo na té severní straně...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika