Příspěvky uživatele - 139.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hluboké květináče pro velké palmy, 10.10.2018
Na palmy jsou v nabídce specializovaných obchodů na květináče velikosti 35, 43, 50, 65, 75, 80, 90, 100,110 (v cenách 84 až 226,-Kč včetně DPH). Mají i větší (160, 230, 350, 500, 700). Stačí si jen vybrat. Ořezávání kořenů by měla být až poslední... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 10.4.2016
Firmu Knížek vinnareva silně nedoporučuji. Sazenice, které jsem dostal byly, když to řeknu jemně, hodně mizerné. Už před sázením se mě nezdály a potvrdilo se to. Z 15 jich přežilo 8, a to ještě z toho 3 na hraně. A pěstováním, místem,  to určitě... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 9.4.2012
Skleník Tobiáš z Nymburka mám postavený od roku 1993. Mimo základů (beton) jsem jej smontoval za odpoledne. Bohužel jsem kutil typu "...nic nemá rovně", takže i hřeben je prohnutý jako u stanu. Ale drží. Konstrukci jsem nenatíral, teprve loni jsem... celý příspěvek >
Udírna - návod, 10.12.2008
Já chci také stavět udírničku. Prosím o zaslání fota.Dík.
Hvězdník, 20.5.2008
No nazdar, to jste mne děvčata vůbec nepotěšila. Koupila jsem si v Holandsku 3 cibulky a teď vidím, že jsou s nimi docela velké problémy. No nic, dám se do pěstování a pokud budu mít potíže, s velkou důvěrou se na Vás obrátím. Jsem moc ráda, že tyhle... celý příspěvek >
Amarylis - v paneláku několik let, 20.5.2008
Dobrý den. Váš popis na pěstování Amaryllis hippeastrum je naprosto dokonalý a podrobný. Mám ale strejný problém, jako paní, která si zakoupila Amaryllis v Holandsku. Píšete, že pravá AM. kvete na podzim. Přivezla jsem si 3 cibule, z toho dvě se... celý příspěvek >
jinan, 19.11.2007
Spadlá semena nechat ležet, až shnijí.Pozor shnilý obal velice zapáchá. Potom semena vyjmout z obalu, umýt a vysušit je. Do jara je stratifikovat ve sklepě. Na jaře semena vysadit ven. Některá vzejdou téhož roku a některá příští rok.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika