Příspěvky uživatele - 128.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablečný kvas, 21.7.2018
Vždy dělám jablečný kvas. Strouhám jablka do kýble vysypu do sudu zaleji vodou z vodovodu, přiměřeně aby drť nebyla suchá, posypů cukrem a tak pokračují do doplnění sudu. Vrch kvasů zásypu kýlem cukru Letos jsem použil 10 l vody na 50 l kvasů a tři... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 2.11.2016
To je pravda je to špatne nabroušene
Dýně, 27.9.2014
S Takevé dýně bych chtěl sehnat semena. Nevite někdo kde to sehnat? 
Elektronické plašiče kun a lasiček, 29.4.2014
Dobrý den chci se zeptat jestli s tim mate někdo zkušenost.. před týdnem jsem koupil 6 slepic a jednu hned něco zakouslo.. Ukosnutá hlava vypita krev. CHci koupit venkovní plašičku na kuny.
Slepice mi skočila na záda, 24.4.2014
Tak ja dnes koupil 6 slepic řiká se jim že jsou vynošené staří 1rok. Slepičky jsou v dobré formě snašejí a dokonce hned zbily aji kohouta   chudák musel vzit nohy na ramena a utikat od nich... Dal jsem jim vlastní pojmenovaní Ochechule... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 22.4.2014
Už lezou  mam je doma v obyvaku na parapetu. Už jsou 4 venku a další 2 už se pomalu tlačí taky ven. Radim T.
Moje nové tekvice 2014, 18.4.2014
Dyně mi nelezou a nelezou  sadil jsem je 10.4 a pořad nic. Každé rano jim řikam zbabělci vylezte ven a ony nic  tak zase vše znova..   Radim T 
Dýně, cukety, 9.4.2014
Ja letos koupil semena dyně atlantic giant a goliaš v Kaufland nechal jsem tam celkem za to 110Kč a po 14 dnech neleze ani jedno semeno   Jak se řika chybama se člověk učí. 
Moje nové tekvice 2014, 2.4.2014
tak ja už sem svoje dyně předsadil ted v sobotu tak uvidime jak rychle to vyleze. Radim T. 
Moje nové tekvice 2014, 3.3.2014
Letos uvidíme jak se jim bude dařit. chci vypěstovat 50kg a vice pěstují to na rašeliništi aby puda tak rychle nevysychala davam okolo posekanou travu. Letos jestě přimicham koňský hnuj. Je to naše zabava s kolegou soutežime kdo vypěstuje větší.... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den Přeji letos hodně uspěchu s pěstovaním dyní ja letos budu sadit již po 2 odrudu Atlanic Giant. Loni se mi podařilo udžet jen 2 dyně ostatí se mi v těch nej vedrech uvařily   Letos bude Jaro asi o měsíc dřive tak uvidime jak nam ty... celý příspěvek >
Zelená vajíčka, 22.1.2014
Naše slepice opravdu snašejí zelene vajíčka..
McCulloch elite 4100, 13.9.2013
Dobrý den mám křovinořez McCulloch elite 4100.Problém je v tom že jede jenom na volnoběh když přidám plyn tak chcípne.Startuje bez problemu.Vyměnil jsem karburator ale problém je stejný. Takže už nevim čim to muže být.Muže mi někdo poradit? Dik... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 31.5.2013
Prosím o radu mám křovinořez Hecht 143.Za studena startuje v pohodě drži volnoběh. Asi 3min.seče v pohodě ale po zahřati jede jenom na volnoběh po přidan plynu chcípa.palivovy filtr nový karburator vyčištěny. Je možne žeby po zahřáti nešla jiskra?... celý příspěvek >
Králičí hnůj, 2.4.2012
chtěl bych se zeptat.chovu totiž králiky na dřevěných roštech a bobky propadávají na další sito pod kterým je odtokový plech na moč.tím pádem jsou bobky suché.mám asi pátým rokem granulovací strojek a tudíž si vyrábím pro ně granule s obsahem sena,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika