Příspěvky uživatele - 166.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílé skvrny na malinách, 2.8.2013
Mám tentýž problém - byla skoro 40cítky a bílé skvrny se taky udělaly - děkuji za diskuzi, děkuji za sluníčko :-)
Orchideji Phalaenopsis černají květní výhony, 1.6.2013
Mám asi čtvrtý rok Phalaenopsis, poslední dva roky vyhnal asi čtyři květní výhony (letos dva najednou). V době, kdy se začínají na rostoucím výhonu objevovat poupata, začínají výhony od spodu černat, růst se pomalu zastavuje až výhon zčerná a uhyne.... celý příspěvek >
Co to je za Květina?, 4.10.2012
Asi jsem na to přišel co to je za Květina. Pelargonium odoratissimum
Co to je za Květina?, 4.10.2012
Mě se to nezdá jako Muškát. Muškáty přece kvetou. Babička má tuto rostlinu a velká je přez metr do výšky. Tadle květina Nekvete! Ale jak si s listkem potřete ruku tak to má silnou vůni citronu ale tato květina nemá žádné Květy!
Co to je za Květina?, 4.10.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny Zahradkáře. Chtěl jsem vás poprosit, dostal jsem od babičky květinu která nekvete ale má krástnou a silnou vůní!! Když se dotknu listů tak má silnou vůni po citronů. Nevím jak se Jmenuje a kčemu se použivá. Kdyř listem... celý příspěvek >
Nestejnoměrné dozrávání rajčat, 13.8.2012
Možná se tady naskytuje jistá spojitost s možností, kterou jsem popsal pro Mr.Big.Skleník a kompost, který je zastíněn dá se říct celodenně.Ve skleníku jsem měl taky folii a poslední roky jsem ji nahradil mulčem z posekané trávy. Je ale fakt, že po... celý příspěvek >
Nestejnoměrné dozrávání rajčat, 11.8.2012
Pokus jsem provedl, rajče se vybarvilo na jen na povrchu, vnitřek,zůstal nedozrály. Asi1/3.Shodou okolností jsem na kompostu objevil keříky stejných rajčat, které se pri sázení třeba zlomily, tak jsem je tam zasadil a už se o ně nestaral, byly tam už... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 30.5.2012
Zdravím zahradkáře. Mám dotaz? Strejda má Ibišek bílej a má na ibíšku Mšice. Celej Ibišek je obsipán Mšicemi. Chtěl jsem mu pomoct a napadlo mně že udělám postřik proti mšicím (CALYPSEM)CALYPSO). Je to postřik na jabloně a podobně. Pomuže to... celý příspěvek >
Ibišek syrský ze semínek (Rady), 29.5.2012
Zdravím zahradkáře. Mám dotaz? Strejda má Ibišek bílej a má na ibíšku Mšice. Celej Ibišek je obsipán Mšicemi. Chtěl jsem mu pomoct a napadlo mně že udělám postřik proti mšicím (CALYPSEM)CALYPSO). Je to postřik na jabloně a podobně. Pomuže to... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 28.5.2012
Chtěl jsem se zeptat. Mšice litají na stromy nebo jsou to lezoucí hmyz? Kdyby to byl lezoucí hmyz tak problém s Mšicemy by vyřešil chemstop ecofix. Tak že se ptám: Mšice litaji na stromy a nebo lezou po kmeni na stromy?
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 17.5.2012
Dominátorem na ovocný strom? To bych neriskoval, to bych měl strah že mi to poškodí listy a plody u stromu a měl bych strah že to poškodí strom. Já jsem vzal, natřel jsem tri pruhy na kmen a mravenci se divý co tam jsem jim to dal a nemůžou to... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 17.5.2012
A déšť tomu nevadí?
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 17.5.2012
Dobrý den Chtěl jsem se zeptat, koupil jsem dneska ten Chemstop Ecofix. Jak to se natíra za tepla štětcem? To jsem nepochopil! To se musí nějak nahřívat ve vodní lázni ten kelimek a pak se to natírá štětcem? Prosím o podrobný návod?? A za... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 16.5.2012
Zdravím Tak že první udělám postřik protím mšicím přípravkem (Calypso nebo Mospilan) a pak oblepím lepovymi pásy (STROMSET) kolem spodního kmene a mněl bych mít na čas vystaráno? A na stromě mám už malilinkaté zárodky jablek, nepoškodí ten... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 14.5.2012
Kde seženu ty lepové pásy nebo ten lep? Aspoň nějakej odkaz kde se to dá ten lepový pás nebo ten lep dá koupit
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika