Příspěvky uživatele - 49.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Po skvelej sezóne 2013 čakám ešte lepšiu 2014. Nových 45 odrôd + len niekoľko málo odskúšaných. Napriek tomu že z minuloročných takmer 40 odrôd som pre tento rok vybral 15, musel som ich zoškrtať a dať prednosť novinkám. Všetko je už... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Mal som tú istú skúsenosť
Sklizeň rajčat 2013, 7.8.2013
Neviem čím to je (stabilne teplým počasím, alebo len subjektívnym posúdením), ale pomerne často kritizované tmavé odrody (Black Krim, Black from Tula, Čornyj Maur, Russian purple plum...) sa mi tento rok javia ako jedne z najlepších, čo do chuti, tak... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 1.8.2013
u mňa tento rok zatial v chuti vedu Rusian purple plum, Sungold, Anna rusian. Najslabšie Taiko, Ciliegino di Pachino. Datterino, Bejbino, Black Krim, Tula, Oxheart, Bycie srdce su Ok Ostatné sa zatial rozbiehajú. Uroda je velka, kvalita... celý příspěvek >
Choroba rajčat?, 13.7.2013
Mám to na datterine, spodne listy su uz fuč...
Sklizeň rajčat 2013, 10.7.2013
Dnes prvé Taiko na degustáciu. Žiadna sláva. Múčnaté, málo výrazné. Uvažujem či tie prvé- spodné vijany nebudú pri všetkých odrodách slabšie ako normálne, chytili tie hnusné zimy a dažde na jar a mám pocit že sa to na ich kvalite dost... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 8.7.2013
San marzano nano mám tiež, tvar plodu takmer identický, chuť zatial neviem porovnať, ale rastlina je podstatne pomalšie rastúca do výšky, mohutnejšie listy a hrubšia stonka. Úrodné narovnako.
Sklizeň rajčat 2013, 8.7.2013
Dnes som ochutnal prvý plod, Datterino. Veľmi dobré..
Sklizeň rajčat 2013, 3.7.2013 Obsahuje fotku
U nás podobný priebeh. Rasliny uz majú vonka okolo150-180 cm, plodov relatívne málo, na pár výnimiek. Farbia sa zatial len Datterino, Black Trufle, Taiko . Ruské polodeterminantné som nechal na viac výhonov, samozrejme ostali cc 1 metrové,... celý příspěvek >
Hnojenie paradajok granulovanými slepačincami, 27.6.2013
Nemáte náhodou skúsenosť s tekutým hoštickým guánom (na rajčiny a chilli papriky). Dnes som ho v Tescu našiel vo výpredaji ak máte dobrú skúsenosť zobral by som pár fiaš. Dík.
Papriky - 2013, 18.6.2013
Snáď nie RS, alebo LC?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 16.6.2013
Plody datterina mam rovnake, len vijany su jednoduchsie, prvy vijan 12 plodov, zatial posledny treti 20 plodov, je to asi najkrajsia rastlina zo všetkych, ktore mám. To teplo zapôsobilo, ako zázrak.
Pěstování rajčat 2013, 5.6.2013
Prosím skúsenejších o radu. Neviem ako vylamovat zálistky u polodeterminantných odrod rajčiat.  (Corny maur...), teda , koľko výhonov ponechať , kolko a ktoré vylomiť . Vopred dakujem za pomoc
Vínovice nebo co z toho?, 29.9.2012
Odstopkovať, popučiť,použiť vínne kvasinky podľa návodu.Kvas je dostatočne stabilný.Ja po vykvasení kvas vylisujem, destilát je oveľa jemnejší a bez pachutí z vyvarených šupiek a zrniečok. Stano
Prve merunky už dozrievaju, 4.7.2012
Výraznejšie zafarbenie má iba pri dobrom osvetlení.Z vnútra koruny majú plody iba náznak líčka ako je vidieť na väčšom plode.Aj najmenšie plody majú tú istú chuť ako veľké.Moníliou trpí menej ako Leskora.Takže nech sa vám darí. Stano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika