Příspěvky uživatele - 144.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka švestek, 30.1.2012
Vždy som si myslel, že odolnosť (rezistencia) je schopnosť rastliny odolávať určitej chorobe. Do takej miery, že sa choroba na nej prakticky neprejaví. Napr. u viniča existuje celý rad interšpecifických odrôd zaradených pod skratku PIWIs (v nemčine:... celý příspěvek >
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
Konským hnojom som hnojil vinič okolo domu pred niekoľkými rokmi, bez problémov. Ťažká zem živiny perfektne strávila a napresrok hnoj priniesol výsledky v podobe úrody stolového hrozna. Často sa konský trus zamiešava do hnojiska s kravským hnojom.... celý příspěvek >
Šarka švestek, 29.1.2012
Odolná nie je to isté ako tolerantná. Katinka patrí medzi tolerantné, vírus šarky sa po infekcii pletív množí, ale nespôsobí také výrazné príznaky ako u odrôd, ktoré nie sú tolerantné. Nemáte foto listov so škvrnami?
Bouché - Thomasova palmeta, 29.1.2012 Obsahuje fotku
Zdravím Vás pane Vlastimile!  Ako špičkového jabloniara s intuitívnym prístupom k pestovaniu by som sa Vás rád opýtal na Váš názor k pestovaniu ovocných stien zo šikmo sadených jabloní s "utopeným" podpníkom. Vždy som sníval o samonosnej stene... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 29.1.2012
Áno, máte pravdu, čítam priveľmi rýchlo a nedbanlivo niektoré príspevky. Prehliadol som výraz "zpolitizovaný". To ale nič nemení na mojom postoji k Mičurinovi II- p.Polehlovi.
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
Dobrý večer! Konský hnoj nie je o nič horší ako napr. kravský či ovčí, ak sú dobre vyzreté. Nedávajte ho ale na dno jamy. Dusík je v pôde dobre pohyblivý, stačí keď hnoj zarýľujete okolo viničových krov. Hlbšie je dobré dávať fosforečné hnojivá.... celý příspěvek >
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
Pozrite na stránku PD Čachtice je hlavný dodávateľ hrozna vinárstvu Mrva & Stanko
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika