Příspěvky uživatele - 250.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za zeleninu?, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Plody
Co je to za zeleninu?, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Plod...
Co je to za zeleninu?, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Koupil jsem dům po vietamcoch a nevím co to je...
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 30.1.2012
Víte, to asi bude věc názoru a znalostí všech ostatních okolnotí (které sem logicky nikdo obsáhle vypisovast nebude). Tím, že je stále na zahradě máme, tak to asi takové "propadliště dějin" nebude. Co mě asi zaráží obecně -  neustálé... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 26.1.2012
Děkuji všem za názory, ani ve snu mě nenapadlo, jakým směrem se diskuse vyvine. Je tady pravdou, že jsem v úvodu psala, že jsme měli i odrůdy moderní, nicméně jablka na pohled výstavní, chuť bezprostředně po utžení výjimečná, po 3 dnech v lednici... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 24.1.2012
Už jsme fotku probírali s manželem, ale na té naší hrušni nejsou plody zbarvené do růžova, jinak by vše ostatní odpovídalo (bohužel foto nemůžu najít). Včetně toho, že je magnetem veškerého bodavého hmyzu - hned pod hrušní máme včely (medovicový med... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 24.1.2012
spíše se nejedná o náhodu, je v pravidelném sponu...
Stará hrušeň - odrůda?, 24.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se s dotazem - máme v sadu starou hrušeň, stáří si netroufáme odhadovat. Představu o výšce a habitu si můžete udělat z obrázku v porovnání s včelími úly. Plody jsou poměrně malé, max. 4,5 - 5 cm na výšku, na šířku cca... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 23.1.2012
Děkuji za kontakt na konkrétní osobu, jejich webovky jsou velmi dobře zpracované i s fotodokumentací a utvrdila jsme si některé domněnky, nicméně názor odborníka považuji za směrodatný.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 23.1.2012
Máte pravdu, nicméně 5 let jsme zkoušeli co za odrůdy vlastně máme, dnes už tedy víme, které jsou výborné na skladování (např. malináč se nám skvěle osvědčil), které jsou výborné na sušení, na mošt, na přesnídávky dětem, na kvas a taky na přímou... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 23.1.2012
Děkuji moc za cenné rady. Co se týče předchozího majitele, respektive majitelů - těch se v posledních 10 letech vystřídalo několik (si 8) a nepočítáme s tím, že by kterýkoli z nich věděl a to i díky tomu, že v sadu začali vysazovat šlechtěné... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 22.1.2012
Dobrý večer, před pár lety jsme s manželem zakoupili "menší" sad s převážně jabloněma. Část odrůd je původních, zbytek jsme odstranili. Snažíme se postupně o záchranu původních odrůd počínaje stromy, které nejsou v dobré kondici. Samotné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika