Příspěvky uživatele - 254.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zamrzání jezírka, 6.2.2012
Dobrý den, mám vzduchování již několik let stejně řešeno a to v jezírku cca 40m2 rozděleno na 2 místa a nikdy se nestalo že zamrzne celá hladina.Otvory se průběžně zmenšují a zase zvětšují podle mrazu.Jednou týdně doplnuji cca 2 konve vody aby byla... celý příspěvek >
Savo do jezírka, 10.1.2012
Tak to chudáci jeseteři to je už nechcete?Savo sice dokonale vyčistí vodu ale také dokonale zničí veškerej biotop v jezírku a pak to už bez sava nepůjde vůbec!!!Bakteriím stačí čistá voda z vodovodu s trochou chloru a zničí bakterie celého... celý příspěvek >
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 10.1.2012
Zřejmě stará vana na koupání... to je bomba.Hned mrknu do kovošrotu.
Savo do jezírka, 10.1.2012
Konečněrozumnej názor-v jezírku musí fungovat život bakteríí a ne savo to není bazén!!!
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 9.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několikrát jsem jezírka zvětšoval a mám dobrou zkušenost s kaučukovou folií která má super vlastnosti a když pod ní dáte 200-300gr geotextil tak se nemůže nic stát.Vaše jezírko tipuji tak na cca 1500 lt.a pokud vím tak plastová se... celý příspěvek >
Vydláždění jezírka, 5.1.2012
Já to beru-stačí přihláška a dem do toho... M.V.
Vydláždění jezírka, 5.1.2012 Obsahuje fotku
znovu-tentokrát s fotem
Vydláždění jezírka, 5.1.2012 Obsahuje fotku
Hotové jezírko dle vlastních představ
Vydláždění jezírka, 5.1.2012
jezírko večer bez lávky   /lávka se průběžně natírá a kompletuje/
Vydláždění jezírka, 5.1.2012 Obsahuje fotku
zase výkop
Vydláždění jezírka, 5.1.2012 Obsahuje fotku
další výkopové práce
Vydláždění jezírka, 5.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, koukám že nejsem sám koho napadaj takové bleskové akce se stavbou jezírka.Mám podobnou,,sezónu za sebou,,a když to člověka opravdu chytne tak vše ostatní musí stranou dokud není hladina jak si představujete.Výsledek pak je o to větší když... celý příspěvek >
Leknín, 2.1.2012
Pokud se Vám nad hladinou létají vážky mohou to okusovat jejich larvy.
Fotky jezírek a filtrací, 1.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, připojuji se s fotografií svého jezírka kde je zastoupení snad všech okrasných ryb co se dají u nás sehnat -koi, karas zl, citronový,shybunkin, líni zl.modrý, jeseteři,slunečnice, ostroretky,jeseni zl.modrý, perlíni zl a také amur, štika a... celý příspěvek >
Slunečnice pestrá, 1.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám již několik let Slunečnice v jezírku a celkem je problém když se rozmnoží tak co dál.Mám 5 ks původních co mají tak 12 cm a spoustu 1-5cm.Každý rok se množí a proto jsem do jezírka dal malou štiku cca 30cm snad to trochu zredukuje a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika