Příspěvky uživatele - 176.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lednová zahrádka, 15.1.2012
Dnes jsem viděl několik rozkvetlých květů na kdoulovci za panelákem v Praze.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 14.1.2012
Já oslovil zámečníka na zhotovení zkušebního kousku s pevnou opěrnou částí   Mirku, okopírujte vymakaný originál "lehkokopu" s pohyblivou opěrnou částí. Pohyblivá opěrná část napomáhá otáčení půdy. Též mám dojem, že konce vidliček jsou... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012
Malá rajčátka švestičkového tvaru, asi Pollicino, pěstuji ze semen vybraných z rajčat zakoupených v supermarketu. "Odrůdová" stálost, původně mohla být F1, mě vyhovuje. Předpokládám, že velkopěstitel těchto rajčat pěstuje ve velikém, tudíž sotva... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 13.1.2012
Cuor di Bue jsem pěstoval byvše zlákán obrázkem na sáčku Sevy. Vypěstovaný výsledek neodpovídá snažení.  Kdys jsem pěstoval Býčí srdcata původem ze SSSR. Byla karmínově červená, chuť dobrá, plody, tak jak se stává u velkých rajčat, často na... celý příspěvek >
Lednová zahrádka, 11.1.2012
Dnes jsem byl na zahradě v Polabí. Tulipány raší a vyzobává mi je bažant. Silně jsou narašená poupata azalek, dřevnatá pivoňka, hortenzie. Česnek vykukuje asi 3mm. Hrabal jsem listí, takže jsem neměl čas na důslednou kontrolu, jen jsem přikryl... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.1.2012
Vážím si zkušeností a znalostí pana Šlosara. Přesto se domnívám, že proces putování odparku přes deflegmátor není takový, jak jej líčí. Nárůst teploty při destilaci brzdí v kotli nízkovroucí složky a jejich redestilace v deflegmátoru snižuje také... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika