Příspěvky uživatele - 210.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 24.10.2011
Jano, gratuluji. Nápověda tu je samozřejmě proto, aby ji bylo možno využít. Pane Mičurinče, můžete se s námi podělit o to, jak "mnohem větší plody" má ořešák černý ve vašich končinách? Druhá poznámka k p. Mičurincovi: děkuji Vám za zmínku o... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011
Ze serveru http://www.ceskestavby.cz/rostliny/lotus/ kopíruji: Štírovník - Lotus: Tato rostlina je velice oblíbenou balkónovkou. Vynikne jak v okenních truhlíkách, tak v závěsných nádobách. Jsou známé dva druhy štírovníků Lotus berthelotii a Lotus... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011
Vnuknutí? Osvícení? Jak ta pomoc probíhala? Josef.
Hrušeň Clappova, 24.10.2011
To máte marný :-(Do konce týdne z nich už nic nevypálite :-). Josef.
A tuhle znáte? (Identifikujte odrůdu), 24.10.2011
Naživo jsem se s ní nesetkal. Pouze v Malé pomologii 2 - Hrušky: Černík - Boček - Večeřa - 1961. Josef.
A tuhle znáte? (Identifikujte odrůdu), 24.10.2011
Ty dvě jmenované by to být asi neměly, bylo naznačeno, že se jedná o starou odrůdu. Petře, nemá jméno této hrušky cosi společného s nasazením stopky? Josef.
Co to je?, 24.10.2011
No heuréka! V poledne jsem na tu fotku koukal, ale kryptomérie mne opravdu nenapadla. Josef.
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011
Pro druhové jméno sice nemám všeobecně srzumitelnou nápovědu, ale něco dám dohromady: XY (25. října 1827, Paříž – 18. března 1907) byl francouzský chemik a politik. Zformuloval tzv. Thomsen-XY princip v oblasti termochemie. Syntetizoval mnoho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika