Příspěvky uživatele - 232.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Budeme dnes přikrývat?, 6.6.2012
Roudnice n.L.-v 5:00 na teploměru sice +3°C, ale na trávě tající jinovatka :-(Tak jsem velmi napnutý zda rajčata, cuktey a dýně přežili :-(
Psi a čůrání, 17.4.2012
Myslím že z toho dělají všichni vědu - máme fenku Hovawarta, váha přez 35 kg a žádné fleky na zahradě po ní nezůstavají. Či lépe řečeno občas se nějaký tezavý flek objeví ale příčina je pravděpodobně jiná.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.3.2012
A kde konkrétně jste sehnal? Já se zatím rzhlížím marně terdy pokud jde o Lungo di Napoli, nějakou cuktetu... něco... Napoli jsem však viděl
Puklice, 19.10.2011
Dobry den, v poslednich letech celim v mnohem vetsi mire tomuto skudci, proto prosim o zodpovezeni nasledujicich dotazu: 1)Jak tento skudce ovlivnuje vegetaci stromu a kvalitu plodu? Jinymi slovy, lze puklici akceptovat, aniz by byla vyznamne... celý příspěvek >
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 1.9.2011
Špatně jsem se vyjádřil, ne ložiska ale uložení hřídele. To už by mohlo být O.K.? nebo mě servis jen natáhl :)?
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 31.8.2011
TK tomu kouřícímu a netáhnoucímu Starjetu -  už je to vyřešeno. Musely být vyměněny pístní kroužky, přebroušena hlava válce o rovněž ložiska klikové hřídele.  Nyní to už zase šlape jako hodinky a žádný kouř se neobjevuje. Cena opravy motoru... celý příspěvek >
Záhadný elektrický přístroj, 30.12.2010 Obsahuje fotku
Dobry den panove, mohu Vas pozadat zda-li by jste se podivali na prilozeny soubor? Jedna se o predni cast el. zarizeni kterou jsem nasel v dilne po zesnulem kutilovi, da se to pouzit jako nabijecka k baterii do auta a traktoru? Je tam napsano... celý příspěvek >
Výměna startovacího lanka (šnůry) u motoru Briggs and Stratton, 1.11.2010
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s vymenou startovaci snury u motoru Briggs v sekacce Viking (545T)? jedna se o motor rady 600. Lanko se mi po 9 letech roztrepilo a rad bych si ho vymenil - jde koupit na metraz ale nikde jsem nevidel navod. Sundal... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 29.4.2010
Zapoměl jsem to nejdůležitější-jde o motor Honda GCV 190 který po nastartování jde občas do vysokých otáček.
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 29.4.2010
Mám trochu jiný problém. Někdy při nastartování (pozoroval jsem zatím pouze u opakovaného tj. zahřátý motor) jde motor do vysokých otáček do běžných padne až cca po 5-20 vteřinách, někdy i déle. Vysokými otáčkami mám namysli takové, kterých pouhým... celý příspěvek >
Fígl na prokypření půdy - kultivátor atd.?, 1.9.2009
Než na to vjedete tím rotavátorem je to potřeba důkladně zalít a taky nechat pár hodin vsáknout, ale ani tak to nebude jednoduché. Takto jsem si "hrál"celý víkend s plochou asi 600m2 a odhadem na to padly 4 kubíky vody nma zalití a 25 litrů... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika