Příspěvky uživatele - 153.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlomená broskvoň v kmínku, 3.8.2011
Niečo podobné sa mi prihodilo na hlavnom kostrovom konári odrody Flamingo. Čo držalo iba na kôre, to som odrezal. Ostatné som zviazal k sebe pomocou širokej pletenej lonže (úzke prierezy sa zarezávajú). Otvorenú ranu som iba z estetického hľadiska... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Prvý strapec prvej úrody moravskej odrody Molly má na dĺžku 40 cm. Ukazuje sa, že je to naozaj veľkoplodá odroda vyšľachtená z Muškátu Moravského (alebo mutácia?), nie však, zdá sa, čo do veľkosti bobúľ, ale strapcov. Začína mať muškátovú kyselinku.... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
extrémne rodivá sorta Pamjati Žuravlja podľa farby a tvrdosti bobúľ u mňa v tomto roku pravdepodobne nedozreje, napriek tomu, že som z 10 strapcov prvej úrody nechal na koreni iba 4. Paľo
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Zatiaľ čo pre Ametyst aj interšpecifické AT 6-3 SK a Richelje sú naše podmienky dosť tvrdé (kmienky minulú zimu opäť zmrzli, nové kmienky zakvitli po 1 strapci až na poslednú chvíľu),
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Prvé strapce Augustinu (Rímsky, V 25-20) dokazujú, že aj tejto odrode sa v našich okrajových podmienkach bude dariť. Paľo
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Prvá úroda očkovancov na staršom kmienku z apríla 2010.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Včera sa k nam na Záhorí na chvíľu vrátilo leto. Bobule stolového viniča zareagovali takmer okamžite. Zatiaľ čo Krasotka na svojích signálnych strapcoch zrúžovela, Dakona aj Nero už to s modraním berú vážne. Akurát KarMaKod (vpravo od Nera) sa ešte... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 3.8.2011
Perenospóra aj oidium často ruku v ruke pôsobia súčasne, event. každá z nich čaká na príhodné podmienky zmeny vlhkosti, tepla apod. Tieto podmienky nedokážeme konkrétne pre náš vinohrad presne stanoviť. Mycélium rastie neuveriteľne rýchlo, často... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 3.8.2011
Pani Dáda v svojom príspevku nepísala, aký tvar chce pestovať. Zakrátením súčasného výhonu podporí vyrašenie zálistkov a jeho rozvetvenie. Ak je skleník dostatočne dlhý a sadenica iba 1, pestoval by som rozhodne dlhší tvar ako jednometrový kmienik.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika