Příspěvky uživatele - 35.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy začít kopat brambory, 21.7.2011
Nejde o to je uvařit, ale musí se povařit s kmínem, ten působí jako protijed!!!
Jak opylovat květy?, 11.7.2011
Tyto jsou samosprašné. Možná je opyluje čmelák. Každopádně, aby došlo k opylení u rajčat a paprik nesmí pršet a být velká vzdušná vlhkost. Pokud pěstujete ve skleníku, stačí udělat průvan.
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 8.7.2011
Možná to bude od chladu a deště v kombinaci s živinami. Nemoci bych sem asi nezařazoval.
Neznámá choroba rajčat?, 8.7.2011
Nevyrovnaná závlaha. Záleží na odrůdě, některé mají rady vodu jednou týdně a některé potřebují pořád stejnou hladinu. :)
Jakou zeleninu na volné záhony?, 7.7.2011
Doporučuji ředkvičky.  Čím pálivější, tím zdravější pro tělo.
Nahnivani plodu paprik, 5.7.2011
Spíš bych se přikláněl k teorii nedostatek vápníku.
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 4.7.2011
Máte pravdu, na septoriozu opravdu Akrobat není, na tu je zapotřebí přípravek s mědí (kuprikol), chvilku mi trvalo než jsem to nastudoval. Všude je plno informací, ale některé dokážou být zavádějící.
Neznámá choroba rajčat?, 3.7.2011
No on ten hnuj bude potřeba nechat pořádně zaležet. Nejsemsi jist, jestli ten zemědělec, u kterého je ta hromada hnoje jej třeba něčím nestříknul proti plevelu. Vzhledem k tomu že prší a nejde použít roztřikovačem ochrana na rajčata,,Kupricol,, jdu... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 3.7.2011
Co vás k tomu vede, že to má za následek selektivní herbicid? Potřeboval bych se o tom dozvědět více. Od čeho může být tahle nemoc rajčat? Za poslední roky byla vždy v září plísen bramborová, ale tohle jsem vůbec v červnu nezaznamenal. Stonek a list... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Pro jistotu přikládám pár fotek. Celý záhon byl na jaře prohnojen konským hnojem. Na ochranu byl použit postřik Dithane 2x. Co je to tedy za nemoc?
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011
Acrobat MZ je pro rostlinu systémový postřik, pomáhá i tam, kde nebyl nastříkán, dostává se do kořenů, stonků listů, plodů. Kontaktní postřik funguje jen tam, kde byl nanesen, např. Dithane, Champion, Kuprikol. Na již napadená rajčata Septoriozou by... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011
Zdravím, podtřeboval bych poradit. Mám na rajčatech po deštích černé tečky jak na listech tak na stoncích.  Bylo použito dvou postřiku Dithane. Jsou rajčata nenávratně ztracena, nebo je zde ještě možnost léčby. Někde jsem četl možnost postřiku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika