Příspěvky uživatele - 7.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov 1447 DVCE, 1.7.2011
Motor s dekompresním kanálkem jsem koupil v dubnu.Původní svíčku jsem pro nefunkčnost měnil asi po 1 mth za svíčku Bosch.Startování jde lehčeji než u 1453,s dekoventilem porovnat nemohu.Pro ilustraci - dokážu nastartovat, i když sedím na sedadle... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari, 24.11.2010
Děkuji všem za příspěvky.Ještě bych prosil pána 64.82,který evidentně věci rozumí o zhodnocení funkčnosti odlehčovacího kanálku.Zda opravdu ulehčí startování, nesníží se jím výkon a oslabená stěna hlavy nebude mít vliv na životnost.Jinak funkce... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari, 22.11.2010
Dobrý den, na Vari z roku 1992 chci koupit nový motor, neboť starý již má asi doslouženo.Zatím se přikláním k motoru 1447 DV od Jikovu, protože zkušenosti se starým motorem byly vcelku dobré.Zajímalo by mne, zda jsou nějaké problémy s dekompresním... celý příspěvek >
Problém s vari, 4.5.2010
Tak, problém je vyřešen - rozbité gufero.Pružinka z gufera byla rozbita a rozházena v prostoru mezi magnety, i s různými jinými nečistotami.Po výmněně gufera a vyčištění prostoru mezi magnety se jiskra znovu objevila.Možná to pomůže někomu... celý příspěvek >
Problém s vari, 30.4.2010
Ne, šlusdrátek od nového zapalování není ani připojený.Napadá mě jen proměřit 3 vodiče od magnetky, zda nejsou přerušené.Jinak mi prodejce nabízí klasické zapalování s kladívkem..Co vy na to?
Problém s vari, 30.4.2010
Při práci na poli mi náhle přestal fungovat motor Jikov na vari.Nejde jiskra a to ani z kabelu ke svíčce, přesto že jsem i vyměnil zapalování Vape Z 19,za nové.Ví někdo jak dál postupovat při hledání závady?Díky moc za případné rady.Pavel.
Topaz - nerozevřené listy, 21.5.2009
Mám asi 4 roky jablůňku Topaz, letos poprvé vykvetla(asi 50 květů),téměř všechny samozřejmě opadaly, ale asi 4 plody se udržely.To ale není problém, jen popis.Problémem jsou listy, které nejsou otevřené.Jsou jen pootevřené v úhlu asi 30-45 stupňů a... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 23.4.2009
Mohu vědět, proč nedoporučujete mechanickou vřetenovku?Jaké výhody má elektrická?
problém s jednoosým malotraktorem vari, 10.4.2008
Někdy stačí ty kolíky jen namazat.Já používám Konkor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika