Příspěvky uživatele - 130.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hurmikaki, tomel japonský, 26.6.2011
Zdravím a ďakujem za kvalitné informácie a súčasne sa ospravedlňujem za meškanie. Bol som doteraz na Art-filme v Trenčianských Tepliciach. Tušil som, že "Nikita" bude odolnejší. Mám ho od p.Andreja z Nitry a zatiaľ verím tomu, čo o nej rozprával.... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 26.6.2011
S opeľovaním tomelu (ebenovníka) si nemusíte robiť starosti. Vytvára plody partenokarpicky- aj bez opeľenia. Nájsť plod, ktorý má vnútri semená, je skôr vzácnosťou. Iná situácia je, ak byste pestovala mrazuvzdornejšiu ovocninu asimínu (paw paw). Tam... celý příspěvek >
Zvláštní druh jahody?, 25.6.2011
A je to aj pekne životaschopná burina, ktorá Vám za chvíľu vďaka poplazom pokryje celý záhon. Ceľkom slušná náhrada trávnika od jari do jesene. Rastie bez problémov aj v tráve. Paľo
A je po úrodě, 25.6.2011
Už to nedávno p.Václav spomínal, že insekticídom súčasne poriešite problém s hubami, nakoľko plod je celistvý a chýbajú vstupné brány infekcie spórami. Napriek tomu mám podozrenie, že tie potvorky čo navrtávajú a nabodávajú júnové jabĺčka a tie o pár... celý příspěvek >
Prosba o urceni odrudy tresne, 25.6.2011
Čerešne sa mi darí vrúbľovať klasickou kopuláciou-spojkovaním, bez "anglických" zárezov a zatlačovania zárezu do zárezu, ktoré vyžaduje skúsenosť správne miesto zárezu a správnu silu tlaku pri spájaní, aby sa nič nevylomilo a sadlo presne na miesto.... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 25.6.2011 Obsahuje fotku
Tento rok mi ukázala prvý strapec mladá sadenica- odroda Molly. Mal by to byť veľkoplodý Muškát Moravský. Pestoval som ho pred rokmi na víno, ale táto Molly má strapec niekoľkonásobne väčší. Na snímke zo 17.6.je strapec nafotený asi z troch štvrtín.... celý příspěvek >
Co je révě?, 25.6.2011
Zdravím Vás Mirku! Rád by som sa opýtal, kedy Vám na Břeclavsku dozrieva odroda Dokučaevoj ustojčivyj a ako ste spokojný s chuťou hrozna? Pokiaľ ide o deformáciu mladých lístkov na Koklu a KarMaKodu, zdá sa, že postrek starým dobrým Sulikolom zabral.... celý příspěvek >
Co je révě?, 25.6.2011
Dobrý deň! Rád by som skromne poznamenal, že používanie herbicídnych prípravkov vo vinohradoch, napr. tých, ktoré obsahujú účinnú látku glyphosate, je už dnes dosť zaužívané. Do tohto roku som o tom tiež nevedel a myslel som si, že vo viniciach a... celý příspěvek >
Nová vinička, 24.6.2011
Odskúšal som pestovať vinohrad po vrstevnici- na rovných terasách a teraz ho mám na južne orientovanom slušne strmom svahu. Medziradie má šírku 1,5m. Druhý spôsob pokladám za lepší- z hľadiska kvality hrozna a navyše odpadajú starosti s udržiavaním... celý příspěvek >
Co je révě?, 24.6.2011
Zdravím Vás kúsok za rieku Moravu, Mirku! Pripájam sa k názorom, že na posledých 2 snímkoch ide o perenospóru s nekrózou pletiva olejovej škvrny. Včera som zbadal na Dornfelderi 1 olejovú škvrnu, tak som strieknul- tento rok už druhýkrát. Prvý raz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika