Příspěvky uživatele - 99.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prilis suche klobasy, 13.11.2012
Osobně myslím, že máte špatně vypracovanou spojku (umleté libové) s vodou. Ta spojka by se měla skutečně propracovat (nejlépe míchat rukou) až se táhne. Jak mě říkal jeden starý řeznický praktik, měla by být jako bláto, kterým se dá nahazovat barák.... celý příspěvek >
Krb kouří, 31.7.2012
Vycházejte z toho vzorce St = K x Sk St je plocha topeniště, ale ne "podlahy" ale té "krbové díry".  Sk je plocha komínu (vnitřku). "St" by se nemělo rovnat, ale alespoň rovnat a mělo by být vždy menší. Dále vycházejte z toho, že komín... celý příspěvek >
Proutěné ploty, 23.5.2012
fotky krásný... a mě by zajímalo, jak to na ten pletivovej plot připevňujete? díky za odpověď, vážně o tom uvažuji...
Bougainvillea - opadávají květy, listy jsou jakoby zašedlé, 13.6.2011
dobrý den, prosím zkušené pěstitele o pomoc. cca před 3 týdny jsem zakoupila v Baumaxu 2ks vzrostlých Bouganvielleí. Přesadila jsem je do zahradního substrátu, zalévám každý den, cca 1 x týdně přihnojím Kristalon - plod a květ (bylo mi doporučeno).... celý příspěvek >
Zivy plot do CHKO + zasadita puda, 13.4.2011
Poradte mi prosim vhodny zivy plot, aby splnoval nasledujici : 1 nejedovaty + tolerantni /v okoli budou zahony se zeleninou/ 2 vyska cca 3-5m, delka cca 20m 3. CHKO Cesky kras + PH pudy cca 7.5 4.nejlepe stale zeleny - chci zabranit prasnosti z... celý příspěvek >
Prosím o radu jakou sekačku Stiga vs. Dolmar, 7.6.2010
Mam Stiga Turbo Combi 53 motor Honda. Ma vetsi vykon oproti BS a hlavne snese naklon az 45%.Jinak naprosto fantasticka a bezproblemova. / zahrada cca 3000m, mirny svah, trava do 50 cm /
Stiga Turbo 53 S Combi Honda nebo Stiga Turbo Pro 55 4S Combi, 4.5.2010
Srovnatelne zhruba stejne a cena o cca 50 % vyssi. Urcite tu Turbo 53 S Combi. // na sekackach prece neodchazi jen podvozek//
Partner P 53-625 DE nebo Stiga Turbo 53 SQ BW (Honda nebo Briggs), 3.5.2010
Potrebuji vybrat mezi temito modely./pripadne doprucit neco kvalitniho/ Primarni urceni bude mirne svazita a vcelku clenita a nerovna zahrada cca 2500m.Vzhledem k vysoke postave potrebuji vyskove nastavitelnou rukojet. Co by to melo mit : kulickova... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika