Příspěvky uživatele - 109.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradné diely pre F 3040 Homelite, 31.5.2011
Asi okolo 120 eur.. viac nie.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 30.5.2011
Zdravím. Ak sa môžem pridať tak z mojej vlastnej skúsenosti by bola najvhodnejšia voľba asi krovinorez od značky STIHL. Mám namysli FS 90 silný ľahký, dobrý antivybračný systém, malá spotreba paliva vďaka 4-MIX, vhodný a všestranné... celý příspěvek >
Náhradné diely pre F 3040 Homelite, 23.5.2011
Ahoj. Ja som mal to isté s F3040 po rozobratí motora v ktorom bol piest "zodratý" a vnútro úplne opotrebované som sa čudoval že to ešte išlo. to bol ten problém.. nekvalitné materiály resp. únava materiálu. To by mi nepomohla ani výmena sviečky a ani... celý příspěvek >
Náhradné diely pre F 3040 Homelite, 20.5.2011
Dobrý deň. Mám prosbu, pred cca 4 rokmi som kúpil krovinorez Homelite F 3040. Väčšinou som ho používal ako vyžínač na kosenie okolo stromov a sadov ale po uplynutí 2 rokov sa pokazil. Motor je už skoro opravený ale stratil som kryt na ktorom bol... celý příspěvek >
Surfinie a bacopa, 7.4.2011
Spolu byt mozu, ale je dost mozne, ze surfinie bakopu budu utlacat, ale to sa moze aj nemusi stat. Osobne ked uz miesat surfinie, tak asi s niecim co rastie vzpriamene, aby kazda vynikla, ale podla mna su najkrajie surfinie samostatne. Zuzana.
Jak se zbavit včel?, 30.8.2010
Dobrý den, ani 2m velka tuja vam nepomoze.My mame zo susedom 2 metrovy plot a vcely su u nas viac ako u neho, a to nemame posadene ziadne kvety. My sme nedavno kupili domcek a obaja susedia sprava aj zlava chovaju vcely. Sused zlava ma ule oprete o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika