Příspěvky uživatele - 96.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gardol GBW51RS, 29.5.2011
Teď jsem koukal na můj Briggs Quantum 190ccm 5,5k. Při 2800 ot./min. má 2,5kw. R.
Nastavení karburátoru na Dolmar MS 4510, 11.5.2010
Ja jsem motor serizoval podle rad na tomto foru skoro cely den a myslim, ze se mi to i povedlo. Chce to serizovat motor pri provozni teplote s minimalnimi korekcemi a hlidat barvu svicky. Jestli mate novy stroj, tak se priklanim k navsteve servisu,... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 24.4.2010
Pro jistotu radeji sundejte nuz a kouknete jestli je vyvazeny. R.
Sekačka Honda nebo Stiga?, 19.4.2010
Taky mam dve Hondy a jednoho Briggse. Jsou naprosto spolehlive a nemuzu proti obema znackam rict spatne slovo. Jenom je zvlastni, ze mi svedomi nedovoli do Hond nalit Cas. Garden, ktery leju do Briggse. Hondy rozmazluju Sh. Helix ultra 5w-40. R.
Závada Briggsov, 11.1.2010
Nedavate do motoru vicerozsahovy olej? Ten je ridsi nez monograde. Zkuste tam dat olej SAE - 30. R.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 26.4.2009
Zde jsou ale krkolomnosti jsou uvažovány - olej do motorky používat v křovinořezu.
Tvrdá voda a sodovka, 25.1.2009
Pane Mimmo legraci si rozhodne nedelame. Co se tyka jablecneho octa muzete si precist clanek: Lecive ucinky jablecneho octa na Doktorka.cz, ale samozrejme dekuji za vas odborny prispevek k tomuto tematu. R.
jonsered, 25.1.2009
Pane 226.2 Nebylo to ode mne zadne hanobeni znacky Jonsered. Jenom jsem napsal svuj nazor na antivibracni system. Nekdo ma radeji tvrdsi a presnejsi vedeni pily na ukor vibraci. Me osobne pily moc nezajimaji. Spise motory ke krovinorezum na me... celý příspěvek >
Husqvarna versus SD, 24.1.2009
Pane 11107 nic si z toho nedelejte. Me taky prideluji prispevky, ktere jsem nepsal. Ja se bohuzel nemohu zaregistrovat, protoze pisu mobilem, ale vy registraci predejdete nedorozumenim. R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika