Příspěvky uživatele - 224.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 144 BTS, 9.7.2012
Dobrý den.Po měsíci co vlastním Hecht 144 BTS chci přidat svůj názor na tento stroj.V sobotu a v neděli jsem čistil pozemek chaty kde byla místy tráva až 1,5 m a ještě poválená.Měl jsem ocelový kotouč a sečení šlo super.Akorát se občas tráva... celý příspěvek >
Hecht 144 BTS, 2.6.2012
Tak včera jsem ho přivezl.Pomalu jsem ho smontoval i bez návodu, jde to snadno.Spojení i rozpojení hřídele je super.Po nalití benzínu párkrát zapumpovat a chytl na počtvrté.Zkoušel jsem ho jen pře domem(bydlím ve městě).Dnes pojedu na chalupu tak... celý příspěvek >
Hecht 144 BTS, 31.5.2012
Olej je starý necelý rok a otevřený asi 3/4 roku.Je to olej určený pro motorové pily a křovinořezy zelené barvy.   Zdravím.
Hecht 144 BTS, 31.5.2012
Zítra si jdu koupit H 144 BTS a chtěl bych radu, jestli můžu dát do benzínu olej Husqvarna 1:50.Mám doma přes 0.5 litru a tak nechci zatím kupovat jiný.Ještě mám dotaz jak ředit u nového křovinořezu,protože sním nemám zkušenost.Jinak mám pilu Dolmar... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 27.5.2012
Prosím, chtěl bych se zeptat jestli se nový tip Hecht 144 BTS vyrovná starší 143.Parametry má stejné, ale jaká je kvalita?Rozhoduji se mezi 144 a 152.Oba tipy mám v dosahu 2km.143 se v Č.B,neprodává a přes net je to na dlouhé lokte při... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 23.5.2012
Samozřejmě že s tím nepůjdu na dříví, ale budu kupovat chatu a je trochu zanedbaná zahrada.Jsou tam nálety, stará tráva atd.Tak jsem myslel že nalet cca 2-4 cm na kmínku by to mohlo vzít.S troj nebo čtyř zubem bych se asi bál.Našel jsem tip Hecht 152... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 22.5.2012
Prosím, mám ještě dotaz, jestli lze na tento tip dát pilový nůž.Je na internetu asi za 250 kč originál Hecht made in Japan.
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 21.5.2012
Prosím, mám dotaz na Hecht 143 BTS.Zajímá mě jestli je u tohoto tipu bowden, nebo torzní tyč. Děkuji za reakci.
Gardol GBW51RS, 9.4.2012
Zdravím.Skoro po roce chci napsat jak jsem spokojen s touto sekačkou.Seču asi 1200m2 2x za měsíc a jsem dost spokojen.Sekačka se snadno ovládá, pojezd je dost rychlí, takže sečení odsýpá.Startování RS bez problémů na 1-2 škubnutí.Jedinou nevíhodou je... celý příspěvek >
Nepodařené uzení, 1.4.2012
Zdravím, podle mých zkušeností je chyba v teplotě.Já udím klobásy cca 7 hodin teplotou dle odhadu / nemám teploměr / 50-60 stupnů, pak tak hodinu douzuji bez plamenu tak na 30.Důležité je podle mně následné zavěšení na cca týden do chladu a... celý příspěvek >
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 18.3.2012
Zdravím. Trochu z jiného soudku. Mám dost svažitý terén tak 17-30°. Motory BS s tí mají problém(doporučený náklon je do 20°. Poraďte typ motoru prosím. Honda?
Dmácí uzený sýr, 27.11.2011
Ahoj, a není problém ten sýr z punčochy vyndat? Mám obavu, že se mi na ní ta vyuzená krusta přilepí.. Petttr@email.cz
Čím sekat 3000 m2 max 1 x za měsíc?, 2.8.2011
Po delším hledání na internetu a konzultacích jsem přišel na traktor, který by měl zvládnout i vysokou trávu -  ETESIA HYDRO 100. Má opravdu obří rozměry zadního výhozu, takže údajně není problém s ucpáváním. Nový sice stojí cca 500 000,... celý příspěvek >
Domácí šunka, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Nakrájím 1a půl kila vepřovou kýtu na kostky 2 cm, přidám lžíci medu, stroužek čeneku rozdrtím, dvě vrchovaté lžíce soli a asi 1 dcl vody. Pepř.Vše promíchám a na 2 dny dám odležet do ledničky. Před plněním do tlačenkového střeva přidám znovu vodu a... celý příspěvek >
Čím sekat 3000 m2 max 1 x za měsíc?, 25.7.2011
Díky za rady i za potvrzení toho, že kupovat zahradní traktor je v tomto případě nesmysl. Na druhou stranu ten Vari Huricane F700 má podobnou šířku sečení jako moje současná bubnová sekačka, takže za jeho cenu (okolo 75 tisíc) si pomohu jen v tom, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika