Příspěvky uživatele - 38.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klobásy se nedaří, 19.6.2011
Co nechápete na různé délce kouřovodu? Někdo udí teplým až horkým kouřem jako vy, proto krátký kouřovod, nebo taky topeniště přímo pod masem jako u řeznických udíren. Někdo udí studeným kouřem a má holt kouřovod delší. Ale jak píšete, každý musí... celý příspěvek >
Klobásy se nedaří, 17.6.2011
Ahoj, já měl stejný problém. Mám podobnou konsturukci udírny, jen kouřovod je přes 2m dlouhý První věcí bylo opravdu vysušení udírny před uzením. Několik hodin jsem musel topit, aby pořádně vyschla, i když se po hodině tvářila jako suchá, nebylo... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 23.5.2011
Při roztápění udírny, kdy se ji snažím maximálně vysušit se v udírně dlouhodobě pohybují teploty dost přes sto stupňů a kromě toho, že se vnitřní prkna trošku smrskly a vznikly tak mezírky, se nikdy nic nestalo. Domnívám se, že pokud nebudete mít... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Nejsem si jist, zda reagujete na můj příspěvěk, pokud ano tak celý kouřovod vede do podezdívky, spodní hrana kouřovodu je ode dna asi tak 10 - 15cm, na dně mám pak písek. Jinak jsem zvětšoval dveře, manipulace s masem během uzení se rázem zlepšila.... celý příspěvek >
Správné rozměry udírny, 15.5.2011
Já mám kouřovod z komínových vložek 160mm, ale myslím, že by stačil i 140mm průměr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika