Příspěvky uživatele - 124.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktory Partner, 27.7.2011
Dobry den, to co jsem psal o spotrebe dvouvalcovych motoru vim jen z doslechu tak to nevim s jistotou.nez jsem kupoval partnera, byl jsem v mountfieldu, a tam mi rikal ze kdyz predvadel ten dvouvalcovej tragac, ze ma asi litr benzinu na asi 15 minut,... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 21.7.2011
Dobry den, je to uz silna masinka, takze i pomerne dost velika spotreba paliva, co ja mam zjisteno dvouvalce papji oklo 1ltr na 15minut.u jednovalcovych to staci na hodinu sekani suche travy.ja osobne od dvouvalcovych motoru jsem upustil.Vyhodou je... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 126 poraďte, 5.5.2011
Dobry den, jsem tez za hydroprevodovkou, a taky od partnera, nakonec po koupi jednoho hnaciho remenu mi prodejce sdelil shodnost s HQ.Ja osobne se zatim spokojeny, oproti mechanicke je cena o 10000 vyssi, bohuzel ale ten komfort je k... celý příspěvek >
B&S 40 kouří a ztrácí výkon, 3.5.2011
Do techto motoru benzin bez oleje, klasika natural91 bez oleje, vlastnim sekacku partner s timto motorem a nemam jediny problem.
Zahradní traktory Partner, 3.5.2011
Bohuzel, u mne je to tak, remen je moje slabost, uz sem se dopidil rozmeru a typu tak ho nastesti nemusim kupovat u zlodeju za kolem 1500 ale za nejakych 600kc s DPH, a verim ze to nebude takovej ausus jako ty jejich dovozy.jinak se mi zacina delat... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 2.5.2011
Dobry den, vlastnim traktor Partner HRB 145107,mam ho uz tretim rokem, sekam plochu asi 2500 m2,jedine s cim mam problem je kazdorocni vymena remene ke kudlam, jinak si nemohu stezovat.Cerny Miloslav.
Slepice žere vejce, 18.6.2010
Dobry den, jedine co na tohle tema je funkcni, je pouze to, ze z te slepice ktera vyzobava vajicka udelate polivku a misto ni poridite novou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika