Příspěvky uživatele - 18.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypouštění jezírka, 9.11.2011
Ještě k tomu vypouštění. Já bych to řešil asi mnohem jednodušeji, do foliového prostupu stačí nasadit v jezírku trubku a uříznout zároveň s hladinou. Funguje to jako přepad, při vypouštění stačí trubku vytahnout a voda vyteče.  Řeší to i... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Diskuze je už o kousek dál, ještě se vrátím k těm filtrům na 3m3 vody. Zkoušel jsem tohle a velice dobře to fungovalo, vodu jsem měl jak v akvárku, filtroval jsem asi 2m3, v (minijezírku) bylo 12 KOI do 15cm, 3 karásci. Viděl jsem to někde... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 26.7.2011
Zdravím Jestli je ti patnáct, tak gratuluji a doufám, že ve třiceti, budeš dělat u OASE konstruktéra. Pokud to má nějaké nedostatky, určitě je objevíš a opravit je, bude pro tebe hračka. Nenech se odradit, mám kamaráda který filtruje 9m3... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 1.7.2011
Moc pěkné, oceňuji odvahu za uveřejnění, bohužel tu moc takových není. Jakou tam máte filtraci???
Slunečnice pestrá, 13.6.2011
Nechci Vás zklamat, já se s touhle rybkou v (zajetí) nesetkal, je příliš malá na to, aby byla pro jezírka atraktivní. Dorůstá tak 8 cm, větší jsem neviděl a to se tam potápím, už asi pět let po sobě. Navíc je to malý predátor, je celkem dravá. Pokud... celý příspěvek >
Slunečnice pestrá, 13.6.2011
Pokud jde o tuhle rybku, chtěl bych Vás upozornit, že je přísně chráněná. Jinak, k vidění je na Slovensku, Senec (to mohu potvrdit, ještě v loňském roce tam byla v hojném počtu) a dolní tok Dunaje a Moravy. Úspěšný lov, pokud vás chytí, asi... celý příspěvek >
Výroba filtru, 24.5.2011
Našel jste (plechová) síta, tohle je vlastně prosekaný plech. Používají to v komerčních filtrech. Síťovina je tkaná z drobných drátků, potom má oko, ve tvaru čtverce. Rozměr je velikost oka. Tohle počítání se používá mezi strojaři,.... ale, v... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 4.5.2011
Ano, jsem ten "s betonovým filtrem", já tam psal, že je to hrubá stavba, vždyť jsem to na velikonoce betonoval.  Na filtr zezadu přijde 55W UV lampa - štěrbinový filtr - potom ten komorový. Fotka jezírka je, bez jakékoliv... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 4.5.2011
Filtraci řeším na vedlejší diskusi " Výroba filtru " Vláknitá řasa tam není.  Jako problém vidím umístění, od 8:30 - 16:30 tam svítí sluníčko, a to je "prevít"!
Fotky jezírek a filtrací, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem se musel zaregistrovat, jinak by to nevzalo foto. Chybí mi tu taky fotky a to hlavně od odborníků, je pak zbytečné vymýšlet, co už dávno funguje. Tohle vzniklo, po sledování "místních", diskusí. Je to vlastně výsledek, Vás všech... celý příspěvek >
Výroba filtru, 4.5.2011
Je to nerezové síto s oky 300 (mikronů) nevím jak se to správně píše, já tu někde na to našel taky odkaz.
Výroba filtru, 3.5.2011
Název výrobku TT 0,3/0,2 jakost 1.4301 Cena: 1174.CZK/m2, zkoušel jsem i jiné mnohem jemnější, sítotiskové a kupodivu to fungovalo taky.
Výroba filtru, 3.5.2011
Betonování bylo nevyhnutelné. Filtr musel stát tam co je, takže bych musel vybetonovat šachtu a do ní uložit sudy, slepenec z plastu nebo kupovaný jakýkoliv filtr. Prostě betonovat jsem musel, a takhle to bylo "z jedné vody". Na... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.5.2011
Za plastovou chtěli asi 15000.-, ale bez ventilů a o rozměru 140x90x100cm, tj. na objem cca třetina. Po kartáčích tam budou molitany nebo rohože a ve zbytku asi biokuličky, tady si nechám velice rád poradit. Ještě pro úplnost, stavím... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.5.2011
Vnitřní rozměr bez příček je 210x176x106 cm, příčky jsou 10 cm. No o ceně, zkusím to: 2000.- písek, 4200.- cement,  2100.- železo, 1200 bednění,  1700 příčky a novodur. Co mi přišlo hodně drahé bylo odpadní potrubí 4700.- včetně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika