Příspěvky uživatele - 93.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 3.5.2012
Děkuji za odezvu. A ještě bych poprosil. Kdy mám provést postřik proti obaleči švestkovému? At zase něco neprošvihnu.Děkuji.
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 2.5.2012
Dobrý večer, prosím Vás, může mi někdo poradit, jestli můžu provést postřik oleokolem v době, kdy už švestka kvete? Nevím jestli jsem neprošvihl tu nejvhodnější dobu. Ještě dodám kvete cca dva dny. Dříve jsem to vzhledem počasí nemohl provést. Děkuji... celý příspěvek >
Určení nemoci, 8.7.2011
a co ten plod švestky to má taky na práci ten halčivec.
Určení nemoci, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc. Co je to za nemoc a jak s ní bojovat?
Třešeň dvoják, 12.6.2011
Prosím vás po odstranění jedné z větví se mi začíná stromek nebezpečně rozrůstat do koruny. Můžu ty větve co směřuji do vnitř stromků vyžezat? Děkuji za reakci
Suchá místa, 7.5.2011
Přeji hezký den. Ještě mám dotaz ohledně těch suchých míst. Učinil jsem podle vaších rad ten krok, že sem ty suché místa vyřezal. Jelikož hrušen docela hodně kvete, tak se ptám, jestli nemám nejaké květy odstránit? Protože sem musel jít téměř do... celý příspěvek >
Suchá místa, 4.5.2011
Děkuji všem za rady. Budu za stromek bojovat.
Suchá místa, 2.5.2011
Mám doma štěpařský vosk se stimulátorem růstu, myslíte že to bude na zamazání stačit nebo použit raději něco jinýho. Jsem v těhle věcech začátečník. Děkuji
Suchá místa, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Zde je druhá
Suchá místa, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Tady jsou ty fotky.
Suchá místa, 30.4.2011
Prosím o radu. Mám asi 3 roky starou hrušen a na kmeni se mi začínají objevovat suchá místa! Nic méně stromek pěkně kvete, ale mám obavu, aby neuschl úplně. Kdo má nějakou zkušenost budu rád za pomoc. Děkuji Mirek1
Třešeň dvoják, 21.4.2011
Děkuji za odezvu. Ještě se zeptám. Musím jednu odstranit úplně nebo bude stačit když jednu skrátím.  A potom, kdy je to nejvhodnější? Myslím jestli můžu ji uřezat ted nebo počkat až po odkvetení. Díky moc za odpověd.
Třešeň dvoják, 21.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás, mám stejný problém. Může mi někdo poradit co s tím lze udělat. Jedna se o třešen 2 roky starou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika