Příspěvky uživatele - 96.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez kořenů, 22.3.2012
Takže ještě jednou všem zúčastněným děkuji za názory a rozhodla jsem se tedy kořen zkrátit... a trochu uberu i koruny, aby to bylo vyvážené... Jinak abych zabránila hnilobě kořene, tak jej namaži takovou tou pastou, co se používá na rány stromů...... celý příspěvek >
Řez kořenů, 22.3.2012
Taktéž děkuji za reakci na příspěvek... Právě, že v literatuře tam je jen zmínka o možném zkrácení kořenů i u starých stromů a nic do podrobna rozepsaného tam nebylo... zas nejsem taková zahradní znalkyně a tak jsem si zde raději nechala... celý příspěvek >
Řez kořenů, 21.3.2012
dobrý den, též děkuji za reakci a názor na můj dotaz.
Řez kořenů, 21.3.2012
Dobrý den, děkuji Vám za užitečné informace.
Řez kořenů, 18.3.2012
Dobrý den, chtěla bych vás zde poprosit o radu. Máme na zahradě zhruba 25 letou třešni, krásně plodí a roste, ale bohužel o jaký druh se jedná nevím, jelikož jsme koupili zahrádku teprve před 2 roky. Problém je ten, že přes zahradu cca 4m... celý příspěvek >
Nové výhonky pod roubem, 1.6.2011
Vážená paní Lído, píši po delší době. Výsledkem snažení je, že nyní mám na ušlechtilé části kmínku již dvě větvičky cca 30cm dlouhé. Nyní přemýšlím, že bych jednu z větviček uštípla aby se tak veškerá síla soustředila do jediné větvičky a tím se... celý příspěvek >
Nové výhonky pod roubem, 29.4.2011
Ještě jednou mockrát děkuji za radu, již jsem tedy odřízla poškozený kmínek a zatřela tmelem. Ty nové výhonky pod roubem či očkováním jsem uštípla a budu čekat. Kmínek byl v místě odříznutý živý, tak věřím, že brzy vyžene výhonky i v té ušlechtilé... celý příspěvek >
Nové výhonky pod roubem, 26.4.2011
Dobrý den, moc děkuji též za rady. Stromek je mladý a typuji, že tak 2-3 roky, více nebude. Jinak pro lepší představivost jak vypadá poškozený kmínek, tak je to prostě jako když pes drží klacek a stiskem jej překousne. Ale tady na hrušni byl kmínek... celý příspěvek >
Nové výhonky pod roubem, 26.4.2011
Dobrý den, moc Vám a ostatním děkuji za rady. Ano, nevěděla jsem zda se roubují či očkují, ale Vy paní Lído jste mě pochopila správně. Loni jsem zakoupila mladý stromek v obchodě a již byl zhruba 1,3m vysoký. To prokousnutí je nad roubem či očkovacím... celý příspěvek >
Nové výhonky pod roubem, 24.4.2011
Dobrý den, chci se zeptat, co s hrušní, kterou mi poškodil náš pes? Poškozen je kmínek uvnitř a skrz na skrz. Ze začátku vypadalo, že se schopí, ale po měsíci vršek uschnul. Ale pod roubem mi začínají vyrůstat nějaké nové výhonky a tak se chci... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika