Příspěvky uživatele - 40.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je? Broskvoň?, 20.12.2014
Děkuji všem za odpovědi.Na jaře to přesadím a nechám se překvapit. Všem přeji krásné vánoce a v příštím roce bohatou úrodu bez škůdců :-)
Ořešák - Mars, 22.5.2014
Tak obava byla zbytečná a ořešák se už konečně začíná rozjíždět :-)
Ořešák - Mars, 13.5.2014
Tak jsem rád, že v tom nejsem sám. Díky za reakce.. Petr
Ořešák - Mars, 13.5.2014
tak počkám a dám vědět :-)
Ořešák - Mars, 13.5.2014
No určitě jsem ho v zimě nezaléval, ostatně mě to ani nenapadlo. A zima byla na srážky mizivá...
Ořešák - Mars, 12.5.2014
Mám na vás dotaz. Předloni na podzim jsem zasadil dva koupené Marsy od pěstitele a byly to vlastně jen cca 1.80 vysoké klacky s pupeny.Loni vyrostly cca 20cm dlouhé větvě a letos? Je pomalu půlka května a já nemám jediný lístek, jen pár pupenů. Vše... celý příspěvek >
Řez broskve - prosím o radu, 28.4.2014
Děkuji za radu. Ještě možná primitivní dotaz: řekněme že je to dvouletý stromek - kdy mohu očekávat alespoň min. úrodu? Spolu s broskvoní jsem vysadil i meruňku a ta už má letos květy.
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014
Děkuji  za radu, jen pro upřesnění : terminál je ta hlavní větev co vede vzhůru?
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
další foto
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Rád bych Vás poprosil o radu.Loni v září jsem zasadil broskev a dlouho se neměla k životu, celý vrch uschul.Letos se probudila a já řeším jak ji ostříhat, neboť v tomto jsem úplný laik. Kdyby mi mohl někdo polopatě vysvětlit jak a nebo třeba i... celý příspěvek >
Douzení párků a kupovaných klobás - jak na vůni a chuť?, 26.11.2012
Díky za rady, zkusím to tedy od píky. Rád bych zkusil domácí klobásky, ale nemám vůbec žádné zkušenosti, musím koupit mlýnek, zjistit kde se dají sehnat střívka, naučit se jak je plnit atd, atd. Zkrátka do vánoc to asi nestíhám :-) Ale budu zkoušet a... celý příspěvek >
Douzení párků a kupovaných klobás - jak na vůni a chuť?, 26.11.2012
Prosím o radu: postavil jsem si dřevěnou udírnu s dvoumetrovým kouřovodem od zděného topeniště. Začínám se teprve učit udit na párkách a klobáskách a nejde mi to. Zprvu byly párky hodně hořké, poté už byly chutné ale ne uzené. Někde dělám... celý příspěvek >
Výsev nebo sadba do skleníku?, 7.3.2012
Aha, takže jinak řečeno sazenice. Njn, člověk se pořád učí
Výsev rajčat, 7.3.2012
Díky za radu :-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika